Skocz do zawartości
siwy

Projekt Gameburg.net

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele słyszeliśmy o odejściu Piotra "neqs" Lipskiego z Cybersport'u. Dziś dowiadujemy się nowych informacji, bowiem na scenę e-sportową wkracza portal społecznościowo-turniejowy pod szyldem Gameburg.net. Jest to projekt, w którym Piotr odgrywa rolę menadżera, który będzie zajmował się głównie promocją projektu. Póki, co całość jest owiana tajemnicą jednak najważniejszym przeciekiem jest fakt, iż zawierać będzie także telewizję internetową.

Niestety na szczegóły dotyczących transmisji musimy jeszcze poczekać. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na gameburg.net

Moim zdaniem ten projekt może być bardzo ciekawy , ale niedługo się przekonamy tak naprawde co z tego wyjdzie.Zobaczymy także co wypali z tą telewizją. :)

Co o tym sądzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ze powstanie kolejna telewizja poki co znalem tylko 2 w polsce ;d cybertv i hstv gdzie w tej drugiej juz od dluzszego czasu ze tak powiem gowno sie dzieje ;d moze ta bedzie lepsza i bedzie wiecej relacji ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hstv niestety jest porażka a nie telewizją według mnie:P

Też mam nadzieję ze gamebrug będzie czymś lepszym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest porazka ale kiedys bylo calkiem ciekawe duzo live z wielu gier :d a teraz to syf :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neqs musiał odejść, jeżeli ktoś się interesuje esportem, jak ja , to czytałby wiele artykułów tego dotyczących, Piotrek dostał maila od Cybersportu, po 18 miesiącach pracy, dostał wynagrodzenie równe temu które miał gdy zaczynał, 18 miesięcy temu , projekt gameburg? Co tu dużo mówić, kolejna prymitywna telewizja która będzie się upodobniała to cybersportu, own3dtv, hstvd , i eslTV, także żadnej rewelacji nie ma, miejmy nadzieje , że neqsiu rozkręci towarzystwo w gb.net, to wszystko.

Żadnej nowości w tym nie ma, neqs przeszedl do gameburg pod koniec stycznia otrzymując posade reklamatora i prowadzącego imprezy offline [ np. jak Lige Cybersport , która była najlepszą ligą w historii polski, dzięki niemu , i organizacji Cybersport] To wszystko, a na cybersport nie wchodze odkąd nie ma tam Lipskiego ;).

@\\ EDIT:

btw, wielki znawca , myśle w porządku może jakiś koleś co lubi esport jak ja, ale nie, w końcu jakiś koleś co umie klikać ctrl+c. ŻENUA

http://www.counter-strike.pl/news-16005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo co z tym będzie, za neqsa ma być podobno morgen :)

To, że powstają nowe stację, portale, pomaga graczom, ponieważ jest konkurencja, a nie pojedyncza stacja, każda chcę być lepsza, myślę ze nie długo dojdzie do tego, że wypromują swój własny kanał telewizyjny :) A kto? czas pokaże ;] fx już zrobili krok na przód i jest coś tam na Hyperze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Av. troche mi cię szkoda ja chociaż chce coś pokazać na tym forum że można na danych stronach znaleść wiele ciekawych informacji i chce żeby osoby się troche zainteresował też całym swiatem esportu , ale najwidoczniej ty tylko potrafisz krytykować nic więcej.

//LEader: Ostrzeżenie. Offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siwy, nie chodzi mi o to że na danych stronach można to znaleźć, nie umiem tylko krytykować, po prostu chcesz pokazać gdzie można dowiedzieć się coś o polskim esporcie tak? To chociaż podaj tę stronę, sam przed chwilą napisałem artykuł, nad którym się meczyłem 20 min ,ale się z tego ciesze, że nasze forum też posiada takie urozmaicenie, typu informacje o esporcie.

HEYA BANANA!

//LEader: Ostrzeżenie. Offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luz rozumiem , ale w takich sytuacjach nie musisz odrazu gadac ze ktoś jest jak ty to nazwałes xeroboy chce poprostu także pokazać że można też znaleśc inne ciekawe informacje na temat swiata esport. Następnym razem jeżeli informacja będę miał z danego źródła podam strone :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, miło słyszeć , że zamierzasz się poprawić, to xeroboy to było w formie żartu, bo jak wszyscy wiedzą z którymi gram często, że jestem śmieszny chłopak i nie potrafie niczego powiedzieć na serio ;P

//LEader: Panowie po kolejnym ostrzeżeniu, Siwy av. ma rację jak nie będzie dawał źródeł będę usuwał tematy a ty zarobisz balonika. Teraz powinieneś mu podziękować że sam się pofatygował i dał linki. Jak chcesz żeby ktoś się tym zainteresował to pokaż że sam potrafisz myśleć i coś opowiedzieć o esporcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...