Skocz do zawartości
Kooneser

ROMPER STOMPER (PL) cz. 1/7

Rekomendowane odpowiedzi

Opowieść o grupie neonazistów z Melbourne. Sfrustrowani i żyjący na marginesie społeczeństwa młodzi ludzie pozostają pod wpływem cytującego z pamięci "Mein Kampf" charyzmatycznego lidera, imieniem Hando. Faszyści obierają za cel ataków szybko powiększającą się wietnamską społeczność Melbourne. Azjaci postanawiają w końcu się bronić. Otwarta konfrontacja kończy się pogromem neonazistów. Hando wraz z adiutantem Davey'em musi zniknąć z miasta. W ucieczce bojówkarzom pomaga Gabe, dziewczyna z dobrego domu, zafascynowana osobowością Hando.

- obyczajowy, dramat

http://www.youtube.com/watch?v=ThomEb9BTcU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna australijska produkcja. Polecam wszystkim, film naprawdę warty obejrzenia.

PS. Ahilles, za kopiuj/wklej bez podania źródła powinieneś dostać ostrzeżenie. Przymknę na to oko, ale masz każdy swój post o filmach uzupełnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten film. Na prawdę polecam. Zakończenie świetne, ogólnie cały film wymiata:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Ahilles, za kopiuj/wklej bez podania źródła powinieneś dostać ostrzeżenie. Przymknę na to oko, ale masz każdy swój post o filmach uzupełnić

- hmm, ale nie rozumiem, konto AAALKOPOLIGAMIA na YT to jest moje konto, także polecam filmy które uważam za dobre, chyba dobry dział i chyba można?

- a źródło, z mojego dysku, generalnie z sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...