Skocz do zawartości
Monisia

[Archiwum] Nowy wiersz zbiorowy Zakończony!:D

Rekomendowane odpowiedzi

Były Sobie dwie dziewczynki wyuzdane te murzynki mają oczka jak malinki jakże piękne te dziewczynki jedzą sobie tak landrynki bardzo słodkie te dziewczynki jak te nogi Katarzynki są gładkie jak te tyczki co wkłada się w doniczki to owoc przepięknej różyczki ach te usta naszej Moniczki są czerwone jak piękne różyczki niczym kolor prawdziwej piczki a Zazi rzuca piękne tekściczki bo jest botkiem w karabinki i jada go nawet wyuzdane te murzynki a Monika i Placek piją za to hektrolitry inki więc są zdrowe te dziewczynki i chodź mają od brudnych murzynów te inki to i tak są jak landrynki i mają pyszczki jak świnka pigi to i tak są sweet pinki a Zazi jest zazdrosy i wciąż nosi damskie stringi bo go podniecają czyści rowy gdy odwiedza sklep meblowy a Monika z FreeQiem lubią nawzajem paść sobie krowy bo krowy są wspaniałe i dają białko same bo Monisi kojarzy się wszystko co białke bo wszystko co białe jest wspaniałe jak kobitki na Batonie bardzo dojrzałe wciąż karające i bezgraicznie podnecające facetom w głwoie zawracające jakże ponętne i kuszące najpierw w głowie im zawracają potem ostatecznie zrywają później na serwerach karają i na pastwe losu zostawiają tak te niedobre dziewczynki z facetami poczynają wciąż oczami przewracają a faceci się kłaniają bo nas bezgranicznie uwielbiają ponad wszystko nas kochają więc dziewczynki moje drogie nie bądźmy dla nich aż tak surowe bo oni sprawiają że mamy sny kolorowe gdy przytulają odejmuje nam mowe bo w ich oczach głęboko tone lecz w ich ramionach nie utone bo są zimne te ich dłonie przez kobiety rozpieszczone te ich ciała rozpalone kobiecego ciała spragnione na ich widok podniecone aż włosy na rękach postawione a z Batona te kocice drapieżne i dzikie są jak lwice mają też na Ebole chcice ach te chłopy co wy z nami robicie tylko nam w głowie nęcicie leżycie po jednych chwycie to samo życie... a że my miękkie na na skarżycie to wy na nas z mordą skoczycie może coś o sobie opowiecie lecz nie jesteście najlepisi na świecie bo nam kobietą to wy możecie podskoczyć niżej niż jesteście więc lepiej nogi za pas bierzcie i do naszych stóp prędziej śpieszcie nie pożałujecie tego wierzcie że kobiety zawsze mają szczęście więc wytężcie swe mięśnie bo całe życie jest na patencie więc pokażcie swoją inteligencję bo na to patrzą kobiety wszędzie jak facet w piekle palić się będzie to kobieta nad nim litować się nie będzie bo kobieta królową jest i będzie tam gdzie szczęście najważniejsze siedzi w pierwszym rzędzie w pierwszym rzędzie siedzeć musi bo jest królową wszystkich ludzi w pierwszym czy ostatnim rzędzie facet grzeczym chłopcem będzie w rzędzie siedzeć facet musi by okazać chodź trochę skruchy bo faceci chodź łasuchy okazują troche skruchy okazują troche skruchy by wysępić kocie ruchy gdy wysępią kocie ruchy kocicie mruczą bez zaduchy a faceci by dodać im otuchy wykonują dzikie ruchy dzikie ruchy kusza trwale i są trwale uchwycane przez kocicie zachęcane i przez noc obdarowywane a nad rankiem gdy świt wstaje kocica z Lwem się rozstaje.

NA TYM KOŃCZYMY OPIS TYCH ZDARZEŃ MAJĄC NADZIEJE ŻE PRZYNIOSŁY SPORO WRAŻEŃ

Tekst: Monisiai PlacuśŚwietnie się bawiłam pisząc ten tekst:D

dobra żeby nie było jedno zdanie dał Chikwaikwai i Dragmor oraz Kugela a no i Zazi :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło Megśnie ;) hehe Dziękuję za dobrą zabawę ;p ;p ;p Baaaardzo się uśmiałam hehe ;] ;] ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie czytac, ale brawa dla kierowcy autobusu.

EDIT

Przeczytalem - to byly stracone 2min mojego zycia, tandeta straszna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super,nie ma jak to Ekipa HE:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie czytac, ale brawa dla kierowcy autobusu.

EDIT

Przeczytalem - to byly stracone 2min mojego zycia, tandeta straszna.

dobra dobra sam byś tak nie napisał a przed chwila pisałeś co innego

wiesz ,że się nie zgodzisz z Tym ,że kobiety sa wspaniałe ale cóż....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fufek nie potrafi docenić piękna.Monia nie przejmuj się.. :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafie, ale nie potrafie udawac tak jak wy pisac, ze to jest fajne/smieszne bo nie jest.

//Kugell007:Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...