Skocz do zawartości
krzysssi3k

sqn

Rekomendowane odpowiedzi

Elo.Według mojej oceny koleś raczej nie gra czysto:)

Najbardziej widoczny ów " no recoil "jest na tym demku sqn3,oglądając demko na maksymalnym zwolnieniu widać jak lecą kule ,zawsze idealnie ze środka celownika a odrzut broni jest jakiś dziwny(tzn nie jest normalny jak u innych graczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega @up. Też myśle ze to no recoil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągałam te demka wtedy i mam je nadal na komputerze, ale nie wypowiadałam się na ich temat ponieważ nie miałam bladego pojęcia o no recoilu. Teraz gdy zaczęłam się tym interesować obejrzałam demka sqn'a i okazało się, że on wcale nie oszukiwał i nie miał tam żadnego aima ani no recoila.

Link do dem za które dostał bana : http://www15.zippyshare.com/v/43997741/file.html

Odświeżam temat, bo szkoda aby chłopak miał niesłusznego bana, tym bardziej żeby mu się wyświetlał na banid.pl

No recoil - czyli brak rozrzutu podczas strzelania. Celownik nie ucieka do góry.

Na każdym z dem, celownik ucieka sqn'owi podczas strzelania. Kule lecą w różne strony. Wydaje wam się, że dziwnie strzela. To dlatego, że nie strzela full auto tylko partiami i celownik mu wtedy odskakuje w dziwny sposób. Ale to normalne. Gdyby strzelał full auto do przeciwnika znajdującego się metr od niego, celownik nie odskakiwałby wtedy. Dlatego nasuwa się pytanie. Po co ktoś, kto ma niby no recoil, strzela partiami?

Wnoszę o UB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generale demko nr3 jest najbardziej "recoilowe" strzela po suficie itp nie wiem jakim cudem dostal bana no ale respekt :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie Wam dane, UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...