Skocz do zawartości
sweex!

zegar wh.

Rekomendowane odpowiedzi

NICK W GRZE: GRAM W TO 1 RAZ

NICK PODEJRZANEGO: zegar

DATA PRZYŁAPANIA: 11-05-2011 / godz. 13:20

OPIS: gram sobie na #3 (Only DD2) no i wchodzi typek o nicku zegar. Pierw jest w moim teamie, było nas 3 w sumie na serwerze, ale po 1 rundzie przeszedł do TT. Zdziwiło mnie to że po 2-3 rundach zaczął dziwnie skanować i wiedzieć gdzie za każdym razem wybiegnę. Wszedłem na specta i nagrałem mu demko. Na demku widać mało, ale przyjrzyjcie się akcji ostatniej na demku, kiedy w/w gracz wbija się w "piasek" na długiej - wychyla się, ale lecą 2 fb - cofa się, a następnie wychyla się i od razu wie że typek jest po prawo przy skrzyni. OK - powiecie - typek zza skrzyni próbuje zeskanować, ale on się patrzy tam przed skanem. Kolejna akcja po zabiciu przeciwnika, kuca na długiej i czeka perfidnie na typa, który wybiega na długą od respa CT.

LINK DO DEMA: http://www.sendspace.com/file/rrkqrv

LINK DO SCREENA Z IP: http://imageshack.us/photo/my-images/68 ... 000gz.png/

Informuję, iż demko zostało nakręcone z platformy STEAM, więc osoby korzystające z NON STEAM, które chcą obejrzeć demo, a i tak nie dadzą rady - proszone są o nie wypowiadanie się w temacie bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wh ma ;]. Ladna tak akcja jak z gali wyskakuje i booom xD lub tam na dlugiej jak dedl jednego a potem za skrzynkami na "A" sobie znalazl pozycje i KILL ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pięknie, ale czy warto marnować czas dla nsa tak się rozpisując?

Następnym razem, najlepiej nakręcić demko, nick, podać ip z komendy "amx_ip" w konsoli i rodzaj czita wg. Ciebie jaki miała dana osoba.

Rozpisuj się tak ale gdy podejrzany jest steam, ponieważ demko może od razu polecieć na BL :)

To tylko moja rada.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem wyjaśnić sytuacje które były podejrzane jak dla mnie :P , a rozpisanie nie zajęło mi dużo czasu. :)

Następnym razem podam tylko demo.

//Kugell007:Bana dodaję, a temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...