Skocz do zawartości
tymbark

[Archiwum] Grafa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po naprawie koma --> wgranie na nowo win XP w cs mam grafe "pixelowa" jak zmieniam w video na Open GL to mi wyskakuje okienko ... i jak wciskam Ok to dalej to wyskakuje a jak biore anuluj to mi zmienia dalej na software.

Wie ktos ocb?

ss.http://imageshack.us/photo/my-images/59/graz.png/

2.

drugi problemik jak przesowam okono z google chrmome to robi sie jak bym mial lagi [nie wiem jak to opisac xD] hmm przesowam i za tym oknem robi sie takich wiele i znika...

sory jak zle opisalem to w tym 2. pkt ale nie wiem jak xD

Mysle ze ktos pomoze. ;) z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. tak samo laguje jak przesuwasz jakieś otwarte foldery - powód - brak sterwoników do karty graficznej

Zainstaluj sterowniki i problemy znikną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem jaka mam karte graficzna...

Jak sprawdzam

na moj komp ppm -> wlasciwosci -> sprzet -> menadzer urzadzen to tam nic nie mam o karcie graf.

w inne urzadzenia mam jakiees kontrolery 3x

- kontroler PCI Simple Communications

- Kontroler wideo

-kontroler wideo (zgodny z VGA)

OCB !? xd o.m.g lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że Windows XP zainstalował ci jakieś standardowe sterowniki do karty, które nie działają w 100%. Nie będzie widać w Menadżerze, że masz ją nie zainstalowaną. Odpal na pulpicie wlaściwości/ ostatnia zakładka i kliknij zaawansowane. Możesz też użyć programu Ewerest.

Jeżeli formatujesz komputer nie sprawdzając, czy masz wszystkie sterowniki i kopie ważnych plików to trochę kiepska naprawa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha wgl nie mam info o karcie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nacis taki guziczek z logiem windowsa + R albo start / uruchom :P wpisz komende dxdiag / potem nacis TAK i w zakladce ekran bedzie ci pisalo jaka to jest grafa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij Everesta i tam patrz, bo tak jak pisze poprzednik to pewnie nie ogarniesz, a Everest się przyda na przyszłość.

//Kugell007:Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...