Skocz do zawartości
DooM

Wędkarstwo

Rekomendowane odpowiedzi

wow... lajtowa :D 3 lata bym siedział nad woda to bym takiej nie upolował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam szczupaki, sandacze się zaczynają :):):):):):)!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ostatnio pokazał mi zdjęcie z ostatniego połowu, wyciągnął ta z zębami, szczupaka chyba albo coś podobnego, długi na prawie 50 cm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś kleń 40 cm :) ps. ( na kurzą wątróbkę) :D szczupak 64 cm :):) fajnie, że wędkarze są tutaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś w tą zimę połapał? Ja niestety na lód nie chodzę ale biorę się za robienie własnoręcznych woblerów. Kolega od 3 lat robi sobie takie woblerki i powiem wam szczerze, że te cacka nie odstają od sklepowych tylko jest wo w ciul pracochłonne gdyż 0,01 mm i praca woblera jest już inna niż sobie życzymy. Zobaczymy jak wyjdzie jak coś z tego wyjdzie to parę sztuk może i komuś sprezentuje :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na spacerze ze spiningiem, gdyż ciepło się robi a poza tym co będę w domu siedzieć, efekt po puszczeniu lodów nie był szałowy bowiem od 13 do 17 złapałem tylko klenia 23 cm. Jutro zamierzam zrobić zasiadkę na płocie w ruch pójdzie spławik i lekki feeder, spróbuję zrobić foto relacje oraz krótko opisać ten dzień, mam nadzieję, że biała ryba będzie bardziej skora do współpracy niż drapieżnik. Ktoś z was już może był gdzieś wędkować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniedzialek 5 h nad stawem z feederem i splawiczkiem 1 karp, nie miarowy;/  w sobote znow ide na polowanie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wakacje jak jade do domku nad jezioro to rano na rybki lubie sie wybrac, zeby bylo zaje*iste sniadanko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę w Nieliszu koło Zamościa, nie wiele sie łowi, ale i tak 10 godzin mija jak godzina z cs'em .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę w Nieliszu koło Zamościa, nie wiele sie łowi, ale i tak 10 godzin mija jak godzina z cs'em .

Dalej taka brudna tam woda :D? Jeździło się do Nielisza nad zalew :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O opone w wodzie nie trudno, jężdzę tera na boki zalewu to syf , syf i jeszcze raz syf, ryby to większość leszcze , ale był tam kiedyś żółty karas ;D, okoń, ale karpia jeszcze nie miałem przez 2 lata :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis wyciągnąłem karpia 46cm ka kukurydze;]] zdjec nie mam bo moj toster flasha nie ma, a karpi nie jadam także złożyłem 3 życzenia i dałem mu wolnosc;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś wybitnym karpiarzem to nie jestem, ale generalnie z tymi większymi to fajnie się "pobawić" mają power sk**wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja chodze glownie z odległosciówka na splawik, ale zawsze biore druga z gruntu i czasem karp sie trafi, a z takim +45 troche zabawy jest;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiłem chrzest nowego kija, nie  powiem wyszedł znakomicie. Rezultat z dzisiejszej wyprawy to około 20 okoni od 10 cm do 30 cm (przeważnie brały takie 20-25), 2 sandaczyki 25 cm i jaź 30 cm. Zabawa była przednia. Oto kilka fotek,
 

f0a827560f04.jpg

 

1301e8e1e531.jpg

 

1133242bfaf8.jpg

 

9462c17cc99a.jpg

 

5c907eaede40.jpg

 

2a6a9105cb24.jpg

 

fff725468e01.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boczny Trok, moim zdaniem najskuteczniejsza metoda na okonie jeśli chodzi o sztuczne przynęty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmigam jutro do siebie na rozlewiska za szczupakiem, jak coś złapie to wrzucę foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak coś złapie

może kleszcza? trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może, pewnie jeszcze nie jednego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...