Skocz do zawartości
GoRAT

[Archiwum] Sieciowy SKLEPIK

Zaufanie sieciowego sklepiku. ( cd-key steam).  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zaufanie sieciowego sklepiku. ( cd-key steam).

    • 1. Nie mam.
      2
    • 2. Tak, mam.
      7
    • 3. Rozmyślam nad tym.
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko, czy macie zaufanie i coś juz kupowaliście w sieciowym sklepiku H-E.eu. Bo chcem kupić cd-key ale nie jestem co do tego pewien i interesuje mnie wasze zdanie... rozmowa1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klapki mojzesza kupował amphetaminie aka pol, jeżeli cos by poszło nie tak zawsze możesz zgłosić na forum i wszyscy bedą wIedzieli, ze jakiś fake. Na razie żadnych takich zażaleń nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klapki mojzesza kupował amphetaminie aka pol, jeżeli cos by poszło nie tak zawsze możesz zgłosić na forum i wszyscy bedą wIedzieli, ze jakiś fake. Na razie żadnych takich zażaleń nie było.

thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak nie było zadnych kłopotow :] log haslo tworzylem sam wiec niema z tym zadnego problemu. Ja jestem szczesliwy z 2k11 :D pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym się wstrzymał, sklep dopiero powstał, a sprzedawcy nie mają doświadczenia w prowadzeniu takiej działalności. Myśle, że powinieneś jakiś bardziej renomowany sklep znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z reguły nie ufam takim internetowym sklepom, tymbardziej prowadzonym przez nieletnich z niejasną przeszłością (podobno powiązani z Pruszkowem).

Po dluższym zastanowieniu stwierdziłem, że najlepszą opcją będzie wybranie odpowiedzi " rozmyślam nad tym" a jak już skończę rozmyślać to napisze ci co o tym sądze. Wcześniej nie radze niczego kupować.

Pozdrawiam

Twój przyjaciel

XYZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...