Skocz do zawartości
Marcin :)

Faja

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Faja

serwer: #2

rodzaj; Wh + słaby aim, demko krótkie, ale wszystko widać :)

Ip: NS 178.42.109.212:27005

demo: http://www51.zippyshare.com/v/45219142/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słaby aim ? :D może no recoil ? : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lekko skręcony :D No recoil to nie jest, aim wariat też nie - ale widać jak celownik sam na banie bije przy strzałach po nogach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu również nic nie widzę. Niektórzy tak strzelają jak właśnie faja, też czasami mi się zdarza. WH na pewno nie ma, a przynajmniej nie widać tutaj żeby je miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypatrz się dokładnie na tego gościa który spada z góry w drugą stronę gdzie stoi faja. (w kierunku górki). Super info, że zeskoczył ?

Dalej: jednego co schodził mógł widzieć, ale drugiego już nie ale wyczekał. A jeżeli twierdzisz, że niektórzy tak mają z celownikiem to zwolnij 4 krotnie jak zabija dwa ostanie fragi. On grał na interpie 0.01 więc takie cyrki nei są możliwe ;)

edit

Ogólnie bym go nie podejrzewał bo cały czas gadał przez mikro i wydawał się ogarnięty, ale jak mnie ktoś zabił i akurat zobaczyłem jak on kogoś zabijać to było bardzo dobrze widać aima ;] Zacząłem demo kręcić żeby nagrać aima a wh wyszło w praniu. Po tym jak mu powiedziałem, że odpalony stwierdził że nic mu nie mogę zrobić bo jego znajomy to admin bal bla bla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...