Skocz do zawartości
Szczepan03

[Archiwum] pomysł na zaręczyny :D

Rekomendowane odpowiedzi

więc skoro kazanek założył temat pomysł na prezent to ja założyłem temat podobny ponieważ chcę poprosić swoją dziewczynę o rękę:D tylko dajcie pomysły oryginalne ale też takie by były możliwe do zrealizowania:D i w kwocie takiej normalnej :D bo milionerem nie jestem :D hehe więc czekam na odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne ale mówiłem realne:D hehe koszt tego byłby bardzo duży to jest raz plus jakieś przeszkolenie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup jej steam i naucz grać w cs :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, na moim przykładzie i zadziałało.

Zaproś dziewczynę na jakąś wycieczkę (dajmy na to na parę godzin), poproś znajomych by w międzyczasie przygotowali kolację. Musi być dużo świec, kwiaty na stole, obok pierścionek, wino (czerwone słodkie koniecznie) nie muszę chyba mówić żeby to było wieczorem. Możesz sam przygotować część z tych rzeczy, a potem zaufana osoba wszystko dokończy.

Jeśli chcesz wersję bardziej extra to poproś znajomego, żeby przebrał się w garnitur i pełnił rolę kelnera.

CHŁOPIE, efekt masz gwarantowany.

W moim przypadku odbyło się tak, że zabrałem moją dziewczynę do Gdyni, koleżanki w międzyczasie wszystko przygotowały. Po drodze ciągle byłem z nimi w kontakcie udając że piszę do kolegi o wynik meczu. Jak już się zbliżaliśmy koleżanka zajęła rozmową dziewczynę, a ja pod pretekstem uciekłem, szybko włożyłem na siebie marynarkę i lakierki. Taka to historia.

Nie ma co kombinować z oświadczynami, takimi jakie są w internecie, ponieważ dziewczyny z reguły nie chcą być w takich sytuacjach i może skończyć się niepowodzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo bardzo fajny pomysł:D hehe też nie chce właśnie jakiegoś szału jak w necie:D bo pewnie się przestraszy i ucieknie :D hehe no dobry pomysł dałeś :D pomyślę nad tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...