Skocz do zawartości
:* X

Melanholia

Rekomendowane odpowiedzi

Dlugo myslalem nad tym postem .. czy go napisac. Zwracam sie do Was z prosba podania mojej administracji pod sad... konkretnie czy mam zrezygnowac. Dowiedzialem sie ze jakas grupa playerow nie przepada za moim egzekwowaniem regulaminu... Stad moje poczynania. Wypowiedzcie sie na moj temat. Wiem moge okazac sie teraz miekki ulegajac kilku skargom ale..... Jesli mam zostac prosze o wypowiedzenie sie, oraz konstruktywna krytyke majaca na celu polepszenie mojego statutu. Byc moze w tym poscie wyjdzie ze jestem zlym adminem wiedzcie ze na serwerze baton poznalem wielu ciekawych ludzi z ktorymi milo bylo mi strzelac , porzadnymi graczami na prawdziwym poziomie. Dziekuje Wam za to

stop>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oszalał.... wpieniony mordko ja Ci ten pomysł wytłukę młotkiem z łba! najlepszy admin jaki był jest i BĘDZIE! to, że tyka Cię krytyka innych nie znaczy, że źle adminujesz... taaa.. jakieś dzieciaczki się skarżą bo ich zbanowałeś.. nie robisz niczego wbrew regulaminowi tylko wykonujesz obowiązki jakie do Ciebie należą! jesteś ciągle dostępny i uspokajasz ludzi, jesteś opanowany i stanowczy to same zalety :) czasem każdemu się podnosi ciśnienie ale to nie oznacza, że masz rezygnować... ehh co to wgl za głupi pomysł :/ jak Ty nie będziesz adminował to ja, botek, gumiś i inni przestaną grać! ot..... i poza tym foch za taki głupi post... spam2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty zwariował nie ma mowy o odejściu i złym adminowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda jakbyś się chciał dowartościować. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tyle... ze masz zostac !!! wystarczy !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Oceną Twojego adminowania (praca kazdego admina) zajmuje sie pewna grupa ludzi a z tego co mi wiadomo nie było rozmów na Twój temat. Nie szukaj sam sensacji i nie daj sie prowokować bo admin jest nie do lubienia tylko do banowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...