Skocz do zawartości
Kamilo_97.

Co zrobic?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym sie zapytac czy mozna wylaczyc tego neobansa co zostal wprowadzony na #3. Przez niego komp mi sie zacina i resetuje. Nie chodzi mi o calkowite zlikwidowanie tego ale zaby mnie tego nie pokazywalo czy ja jestem czysty czy kto inny, bo mi to nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, poczekaj aż Ci się załaduje wszystko i naciśnij escape lub tyldę wtedy wyłączysz kursor. Jeżeli komputer będzie Ci się samoczynnie restartował spróbuj przeinstalować csa, także przyczyną może być za słaby sprzęt lub chłodzenie wiatraczka, który w momencie przegrzania restartuje komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrzanie to jest wykluczne bo co zdazylem wlaczyc kommp. Z slaby sprzet?? do cs-a?? ODPADA ze wzgledu na to ze predzej noie mialem z tym klopotow. Przeinstaluje cs-a i zobacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie komp resetuje to raczej nie wydaje mi się że to wina CS'a..

Pewnie w środku jest tak zawalony kurzem że nie istnieje w nim coś takiego jak cyrkulacja powietrza.

Weź otwórz swoje pudło i napisz na forum co tam Ci już żyję :jupi:

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbam o swoj komp i czyszcze go co jakis czas. Narazie mi sie nie wylacza po reinstalce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w ogóle ten Neo Bans robi Nie wpuszcza cziterów czy co bo jak na razie na Sh sobie biegał wczoraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...