Skocz do zawartości
Skun

Podanie Skun[LALALA]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nick: Skun[LALALA]

Staż w cs'a: 4 lata

Wiek:18

Ile dziennie grasz na serwerze: W sumie to zależy o której skończę szkołę

Znajomości AMXX:8/10

Gdzie miałeś admina: Stary host cs-fifka dopiero kumpel mi powiedział, że Batonowi Kosior dał czy sprzedał serwer nie wiem.

Gdzie masz admina: ---

Dlaczego właśnie ja: Ponieważ jak nie gram na #3 to nie gram nigdzie to jest jedyny serwer na jakim gram.Staram się wam zgłaszać, że gra jakiś czit albo na chat-boxie lub bezpośrednio adminowi w grze.Gram już swoje w cs'a i odróżniam odpała od dobrego gracza.

Kontakt: GG: 39947434 email: skun.gda18@gmail.com

Coś o sobie ;D Po za cs-em uczę się w technikum, gram w piłkę, tenisa co tylko do głowy przyjdzie w dany dzień.Jako hobby można tak powiedzieć zbieram nowe dwu złotówki.Wiem wiem włącza mi się czasami żal jak mi nie idzie typu nie wierze w niego, co za fart itp. ale już w miarę nad tym panuję.Co do składki na serwer czy tam opłaty za admina 30 zł za 3 miesiące to czy nie dało by rady 10 zł każdego pierwszego dnia miesiąca bardzo by mi to ułatwiło życie.Steam będzie na dniach czekam na klucz od koleżanki.

Pozdrawiam

Skun

//Kugell007:Podanie zamykam ,10 reklam serwera poproszę najpierw na PW. Wtedy podanie zostanie ponownie otwarte. A i jeszcze jedno zmień avatar! Nie tolerujemy przekleństw na forum.Posty poniżej usuwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...