Skocz do zawartości
batonik

[Archiwum] Relacja po LAN Gorzyce z H-E.eu :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10 lutego odbył się LAN w Gorzycach, na tej imprezie nie brakło naszego "DREAM TEAMU". Skład: ja, Kazanek, Profe, Lamiesuaf. Profe został wzięty w ostatniej chwili z powodu anulowania autobusu Katarinki(a później mu się nie chciało, jak znaleźliśmy transport :D)

lan2.png
(od lewej) Kazanek, BaToN, Profe, Lamiesuaf

lanwh.png

Niestety nie wygraliśmy żadnego meczu, ale liczy się dobra zabawa.
Jeszcze dodam, że sprzęt na jakich graliśmy "trochę" zawodził, były rozbieżności wśród rozmiarów laptopów i notebooków, ale każdy grał na tym samym sprzęcie i było mniej więcej równo dla każdego.
(prócz tego, że nie każdemu to odpowiadało :D)

lan1x.png

Najlepsze wg. mnie to było kupowanie broni przez Profego, po pierwszej przegranej rundzie kupuję wiertarkę i ognia :D

Na wakacjach będzie powtórka z turnieju, a nawet więcej okazji do wykazania swojego skilla na lanie min. Skrzyszów, Gorzyce.
Więc można się pokazać na lanie, po zebraniu optymalnego składu :)

Więcej zdjęć i relacja:
http://gorzyce24.pl/aktualnosci/rozrywk ... rike.html#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic moze innym razem cos ugracie ;* Baton sliczny usmiech ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na laptopach lipa :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mowilem zeby mnie wziąść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była to pierwsza edycja, bardzo fajne nagrody http://game.dignetmedia.pl/nagrody/

Na wakacjach będzie już pewnie lepiej, mają zaprosić Deltę i gadżety sponsorowane ze SteelSeries

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrody fajne, a poziom wysoki? Pytam,bo żadnego meczu nie wygraliście.

1 raz widzę turniej na którym się gra na netbookach. :D :zdziwiony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze gram na mousefix, co wylacza tzw "akceleracje wsteczna" przez co mysz sie nie "rozpędza" ale za to musze robic wieksze ruchy ( ja to tak odczuwam). Zalozyciele , tworcy tego LAN'u zakwestionowali w ogole potrzebe wgrania tego "pluginu" do windowsa przez co jak normalnie coś tam gram tak na LAN'ie sławiłem lame wszem i wobec. Podam przyklad, na respie "strejfuje" na boki i nie jestem w stanie utrzymac nieruchomego Kazanka w celowniku.. Pomyślcie jak mogłem grać skoro nawet nie byłem w stanie wymierzyc w drzwi od stodoly.. Jesli zalozyciele tego LAN'u wyniosą jakies wnioski z tego turnieju mam nadzieje że ich pocisniemy nastepnym razem , bo poziom nie byl powalający :wacky: Aaa i parę innych team'ów też było za wgraniem mousefix'a ale organizatorzy to zignorowali a potem działy się cuda gdy ktoś próbował ich decyzję zakwestionować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się okazuje, najlepsi grają właśnie bez akceleracji.

Tutaj poradnik heatona;

w 2:22 właśnie mówi o akceleracji.

Sam od lana zacząłem grać z wyłączoną.

Co się okazuje, aby wgrać tego mousefixa wystarczyło tylko przy odpalaniu CSa wpisać komendę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się okazuje, aby wgrać tego mousefixa wystarczyło tylko przy odpalaniu CSa wpisać komendę :P

Pytalem każdego.. :znudzony:

AJ najlepsi, ja po prostu jakiś jestem :^^:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na jakim sensiv bez fixa graliście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram z mousefix'em na 1.0, a w konsoli probowalem ustawic sobie 0.5 ale cos cfg nie łapał wartości więc szału nie było..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak miałbym czas to mogłem pojechać bo ja gram bez mf i na sens 9.0 ;D Ale jak taka organizacja i na takim sprzęcie grane to nie wiem kto to organizował ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mozna by bylo podac co on tam wpisuje w konsoli czas 2:22 bo niewyraźnie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...