Skocz do zawartości
Goldi92

[Rozpatrzone] Minion:D - reklama servera

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, takie informacje cały ranek wysyłał:

11184916080690884176_thumb.jpg

Skarga na: Minion:D

Data zdarzenia: dziś

Opis sytuacji: spam reklamy servera - chat

Ip/SID gracza: na ss'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi GOLDI92

dzieki za info...

Ale czlowieku ogarni, jak ktos dal jakas reklame serwera to nie musisz tego dawac na forum. Wiem pewnie grogi kolega chcial sie przypucowac:).. Uwazasz sie za doroslego... A zachowujesz jak przedszkolak....

To tyle. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.0

Komu się mam pucować ? Koleś ogarnij się. Nie mogę Ci nic napisać, bo zaraz będzie ban czy coś, bo admin nietykalny. Chcesz pospinać idź do swojej budy a jak ze mną, to podaj adres bo po co spamić forum :pirat: pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban jakiś powinien być dodany. Bo to nie jest przypadkowy bind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban zaraz poleci :)

A Ty Goldi też się ogarnij i skończ te swoje wywody co do adminów. Prosta sprawa, coś Ci sie nie podoba to zmień serwer. Bo po takich tekstach i tak nie wróżę Ci tu długiego pobytu :)

DOstaniesz adres i co przyjedziesz? :D buhahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie skończę.. Po co prowokuje ? Myśli, że ma Admina i może wszystko ?

Jest taki dział a ni inny, zgłosiłem coś co jest wbrew regulaminowi a ten z pyskiem do mnie...

Miałem zrobić nowe konto, żeby to zgłosić ? Może za bardzo wyczulony jestem, bo tez miałem kilka adminów i dla tego dodałem a może dla tego, że jak ktoś spamuje reklamą na chacie to uprzykrza grę..

Nie, nie przyjechałbym, szkoda by mi było paliwa na takie 'coś'.

@może zamknijcie już temat, żeby zbędnego spamu nie było. Ja po prostu nie odpuszczę, jeśli ktoś zacznie pyskówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban dodany.Temat do zamknięcia bo zaraz znowu wyjdzie z tego inny temat.

//kornikooss: Nie będziesz prowokował to nie wyjdzie. Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam coś od siebie, bo widzę, że się samowolką robi i wywyższanie przez adminów.

Nie dość, że gracz chce dobrze, dodaje gracza zgodnie z tym jakie ma prawo, traci swój czas, a Cyrkiel wyskakuje do niego, że chce się podlizać... To, że Ty sie tak nie starałeś nie oznacza, że kto inny nie może i chce coś więcej dać od siebie, niż taki pusty nic nie dający komentarz.

To samo Leon, nic nie napisał w temacie, a już leci offtop z innego tematu i drążysz temat.

Jeszcze jeden taki przypadek i dostajecie po 1 punkcie karnym, bo wszystko ma swoje granice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...