Skocz do zawartości
anon

[Rozpatrzone] Ban dla super gracza MR.erotic

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: mr erotic

Data zdarzenia: 14 maj 2012

Opis sytuacji: lata na WH

Ip/SID gracza: Steam_ID: 0:1:33079871

dzien dobry, mam dla was 2 demka gdzie mr.erotic biega odpalony na wh, działo sie to wczoraj 14 maja około godziny 23:40 do 00:30. Caly serwer mu to pisał ze ma wyłaczyc a on jeszcze sie spina i wyzywa wszystkich od k*** i ch** i g*wnixow, mam nadzieje ze admini ogarna temat i zrobia co nalezy, dodatkowo na mapie fy_pool_day po odpalalo razem znim jeszcze 5 osob i serwer zrobil sie calkowicie pusty az zostala ich szóstka wiec, mozecie zbanowac kazdego z nich. Jego Sida niestety nie mam bo zamulilem wczoraj, ale czesto u was gra wiec to nie bedzie problem:)

O to Demka

DD2: http://hltv.tserwery.pl/4594//2012-05-1 ... t2.dem.zip

Fy_pool: http://hltv.tserwery.pl/4594//2012-05-1 ... ay.dem.zip

ps. osobiscie mialbym to w d*pie, ale ostatnio wlasnie mr.erotic sie do mnie spinal ze jestem odpalony, gdzie tak nie jest i mozecie mi walic skriny co mape:). Wiec postanowilem to zapostowac na forum.

Pozdro! i mam nadzieje ze admini ogarna temat na poziomie, bo serwer macie super i elegancko ustawiony, nie ma na nim lagow ani "slepakow", a taki plebs odpalony trzeba tepic zeby nie stracic na atrakcyjnosci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rozumiem ze musze podac, temu edytowalem wlasnie teraz ze zamulilem, ale go dorwe nastepnym razem, a minuta filmu to cały fy_poll_day obejrz tam caly czas leci, a na duscie od połowy do konca na 100% leciał.

To moje demo ktore mu nagralem na fy_poolu widac jak jezdzi poscianach normlanie: http://www2.zippyshare.com/v/94473799/file.html

Tylko odpal dema to jest dla ciebie 20min czasu a sam zobaczysz. Aha i moze bede mial jeszcze demo od kolegi ktorego poprosilem zeby go nagral, a SID jak mowilem szybciej wyrwe jescze skadś,

dust minuty:

1:44

3:06

5:17

10:09

10:40

20:14

21:22

tutaj akcje mr. erotic,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na demku jest ns.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to napewno on? Może ktoś się podszywa? Czy nie wchodzi to w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem jednego.

na demku jest ns a przecież Erotic to co wiem ma steama i to już od dłuższego czasu.

co do akcji to ciekawe . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up demko jest odpalone, ale nie potwierdzi nikt tożsamości.

Do autora, co mi z tego id steam jak na demku gra ns.

//Down udowodnij ze to on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wiem ze ma ns na demku, ale mało takich było cwaniakow co na Stimie kazdego wyzywali ze maja haxy, a potem zrobili reconnecta wrocili na NS i sami odpaleni latali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...