Skocz do zawartości
batonik

Nowy styl, błędy, opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak widzicie wszedł nowy styl, prosiłbym o pisanie błędów, co zmienić etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarenki avatar mi sie nie wyswietla w czacie zamiast tego jest "avatar uzytkownika". odswiezalem strone itd ale dalej:D

P.S. jak klikne nieprzeczytane posty, a pozniej na zaawansowane wyszukiwanie to jakis blad jest i nie wyswietla sie strona. poza tym da sie jakos skasowac te wiadomosci nieprzeczytane tak zeby wyswietlalo mi na ten czas 0?

P.S. zdecydowanie brakuje ostatnich poruszanych tematow, jak to bylo w poprzedniej skorce. bo tak to musze cale forum przegladac:D

P.S. Nie dzialaja avatary na forum! tylko na czacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicki użytkowników powinny być pogrubione, żeby były lepiej widoczne, tak jak w starym stylu.

Info o dacie rejestracji, steam itp. przy postach, tego też się nie da ustawić, żeby było widoczne? Avatary użytkowników przy postach też nie działają.

Tutaj czcionka praktycznie niewidoczna: http://i49.tinypic.com/xnrdoy.png

Tak samo z kolorem linku w poście, powinien się jakoś wyróżniać (wyżej przykład).

Nie widzę opcji oznacz wszystkie posty jako przeczytane.

Paski z gametrackera trochę gryzą na głównej stronie.

Jak coś jeszcze zauważę to edytuję posta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, ale coś mi tu trochę za jasno z tym białym. PO kliknięciu nieprzeczytanych postów nic nie ma i zmieniają się na 0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Za jaaaasno jak dla mnie, już wolałam tamtą czerń, razi po oczach teraz, a co dopiero w nocy.

2. Popieram propheta- brak ostatnio poruszanych tematów (a to było świetne)

3. dopiszę jak coś jeszcze będzie mnie gryzło ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacz działy jako przeczytane już dodane (patrz pod czatem).

Avatary wkrótce zostaną dodane.

Top 5 tematów, postów nie będzie jak na razie, trzeba się przyzwyczaić do korzystania z nieprzeczytane posty w menu.

Data rejestracji jest.

Poprawki o kolory zostaną wprowadzone niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razi po oczach, muszę siedzieć w okularach przeciwsłonecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Za jaaaasno jak dla mnie, już wolałam tamtą czerń, razi po oczach teraz, a co dopiero w nocy.

2. Popieram propheta- brak ostatnio poruszanych tematów (a to było świetne)

;p

podpisuje sie pod tym. poprzednie było bardziej funkcjonalne według mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z sarenką troszkę daje po oczach :x . Myślę że powinniscie popracowac nad jakims tłem chociaż :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za jasno zmienic kolor tekstu w postach ten szary sie zlewa lub lepsza opcja - zmienic tlo <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jasne tło.... ten biały bije po oczach jak dzwony w kosciele na mszy.

Jak na moje oczy to za male literki sa, ale to takie moje przemyslenie bo jestem slepy :D

Ogolnie 3+ moze byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś próba ze zmianą tła na w miarę jasny szary?:D Wtedy tekst się zrobi czarny i kolorów nie będzie trzeba zmieniać.

Po pierwsze, primo: nie działa znacznik [hsimg], przynajmniej tak, jak na starym forum.

Po drugie, primo: przy najechaniu myszką na liczbę slotów, lista z aktaulnymi graczami jest totalnie niewidoczna.

Po trzecie, primo: okienko do wpisywania tekstu na czacie jest za wąskie i ucina niektóre litery.

I po czwarte, primo: profile użytkowników wyglądają beznadziejnie, są jakieś rozlazłe i w ogóle nieczytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś to wszystko wielkie i jasne i nie da rady ogarnąć tego jednym spojrzeniem na ekran. Wczesniej tylko looknąłem i wiedzialem co i jak i gdzie a teraz lecę tym wzrokiem po ekranie jak za jakąś niezłą pupa na ulicy żeby dostrzec wszystko.

Zwęzić układ strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś próba ze zmianą tła na w miarę jasny szary?:D Wtedy tekst się zrobi czarny i kolorów nie będzie trzeba zmieniać.

Po pierwsze, primo: nie działa znacznik [hsimg], przynajmniej tak, jak na starym forum.

Po drugie, primo: przy najechaniu myszką na liczbę slotów, lista z aktaulnymi graczami jest totalnie niewidoczna.

Po trzecie, primo: okienko do wpisywania tekstu na czacie jest za wąskie i ucina niektóre litery.

I po czwarte, primo: profile użytkowników wyglądają beznadziejnie, są jakieś rozlazłe i w ogóle nieczytelne.

1. Dodany został lepszy edytor, funkcja ta pod inną nazwą wróci lub już jest (nie do końca obczaiłem)

2. Pokaż screena.

3. Da radę powiększyć.

4. Także da radę zoptymalizować.

Jakieś to wszystko wielkie i jasne i nie da rady ogarnąć tego jednym spojrzeniem na ekran. Wczesniej tylko looknąłem i wiedzialem co i jak i gdzie a teraz lecę tym wzrokiem po ekranie jak za jakąś niezłą pupa na ulicy żeby dostrzec wszystko.

Zwęzić układ strony.

Niestety zbyt długo był prosty styl, zobaczysz, że się spodoba po dłuższym funkcjonowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopana jest baza danych, dzisiaj powinno to być naprawione.

Nie da się edytować 1 postu w temacie oraz ankiet na chwilę obecną i nie jest to wina stylu tylko jak wspomniałem bazy.

Aktualny edytor zostanie, ponieważ jest funkcjonalniejszy od wcześniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehumu.jpg

Używając ścieżki;

Witaj, kazanek™


    [*:3q0j3udp]Nieprzeczytane posty

I potem wybierając konkretny temat z nowymi postami, to daje do pierwszego postu, a nie pierwszego nieodczytanego.

Buźka już wyłączona,

spróbuj usunąć cache, ciasteczka bo wczoraj było to zrobione i u mnie działa, że do ostatniego prowadzi.

Ankieta już gotowa,

edycja 1 postu także ;)

Zmianie ulegnie także czcionka w postach, zostanie zwiększona o 1px oraz trochę ściemniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest za przywróceniem okna z pięcioma tematami w których ostatnio było coś pisane, RĘKA W GÓRĘ !! :ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja::ganja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zmian wprowadzonych do tej pory;

zwiększenie i przyciemnienie czcionki w postach (różnica widoczna gołym okiem),

poprawny wygląd podglądu postu,

dodanie avatarów w postach.

Kazanek, zostania ta zmiana wprowadzona jutro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny refresh.

Prośba Kazanka zrealizowana jeżeli chodzi o "Kto przegląda forum"

Dodana do postów opcja przekierowująca do danego tematu:

troloo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowe, z kolorami trzeba będzie pracować ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest ta lista serwerów, to fajnie jak by jeszcze gdzieś było napisane, jaka teraz jest mapka :D A resztę opinii to na osobności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ten pasek boczny z możliwością polubienia fanpage'a na fejsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia: nowy styl bardzo niewygodny i nie mogę się do niego przyzwyczaić dlatego zastąpiłem go starym.

Jak? Trzeba wejść sobie na ustawienia swojego konta i zmienić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miarę już może być. Ja bym tylko jeszcze ciut przyciemnił ten pasek na postami [liczba postów, edytuj, itd]. Posty byłyby wyraźniej oddzielone i wszystko byłoby cacy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...