Skocz do zawartości
batonik

Moblina wersja forum już działa!

Rekomendowane odpowiedzi

20120517165636.png20120517165709.png20120517165723.png

Z forum została zintegrowana aplikacja TapaTalk.

Z aplikacji TapaTalk można korzystać z następujących systemów/urządzeń:

iPhone

iPad

Android

BlackBerry

Chrome

Tapatalk świetnie sprawdza się jako narzędzie do korzystania z forum dyskusyjnego gdy jesteśmy poza zasięgiem normalnego komputera. Nie jest to może idealny program – brakuje opcji zarządzania kontem i funkcji dla moderatorów, a liczba najnowszych postów wyświetlanych w sekcji „Ostatnie” ograniczona jest do 20 pozycji. Jednak szybkość programu, łatwość i wygoda obsługi dają mu zdecydowaną przewagę nad przeglądaniem strony za pomocą klasycznego browsera w telefonie. Jeśli jesteście regularnym użytkownikiem jakiegoś forum dyskusyjnego wypróbujcie Tapatalka. Nawet w darmowej wersji sprawdza się znakomicie, chociaż sugerowałbym jednak opcję płatną bo brak możliwości wypowiedzenia się w ciekawym wątku bardzo szybko zacznie wam doskwierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym tylko dodać żę to dobra aplikacja i kosztuje (przynajmniej na iPhone) 2.39euro

Ściągając z Installus gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ta opcja z mobilną wersją jest nadal aktualna??

Dziś próbowałem wbić na forum przez Tapatalk i dostałem monit:

Nie można połączyć się z forum, skontaktuj się z Adminem forum jeśli problem będzie się powtarzał.

zastanawiam się czy problem występuje tylko u mnie czy inni użytkownicy też nie mogą wbić na mobilną wersję forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...