Skocz do zawartości
Denim

tekken

Rekomendowane odpowiedzi

kto ci dal admina?Jestes od tego zeby pilnowac serwera a nie bawic sie z kolegami w slap slap widzialem co robisz kolego!!!A na koniec mnie zbanowales bo bugowalem brame na dust2 gdzie bylem w ct a ct mozna !!!A najlepsze dales mi bana i pytasz sie kolegi na ile?a kolega mowi na godzie wystarczy!!!a ty ok i dostalem bana na godzine !!! tyle...

Denim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do bugowania to... Ani ct ani tt nie mogą bugowac bramy... Oczywiscie na starcie rundy... A co do bana to z tego co pamiętam za bug jest max do 3h, ale ja osobiście daje kicki, chyba że ktoś nagminie buguje. Więc nie ma co sie spinac :) a teken i tak już adma nie ma bo chyba cos rezygnację składal... A ban też już pewnie sie skończył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cyrklu wydaje mi sie ze bug bramy przez ct jest malym zagrozeniem dla tt. chyba ze ktos nie ogarnia. jest tyle miejsca ze da sie przejsc a ct wychodzi brama. nie rozumiem karania za bug ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CT nie jest karane za bugowanie bramy bo jak to powiedział bosky junior nie jest to jedyna droga która TT może przejść. Ja karam ct jeżeli robią to nagminnie czyli w każdej rundzie ten sam gracz strzela w ta bramę perfidnie w stronę galerii np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyrkiel ja jak już to daje kicka za bugowanie bo 3h to lekka przesada :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...