Skocz do zawartości
Leszek!

Wydłużenie czasu na wrzucenie SS od administratorów.

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji faktu, że tak wielbicie władzę ludu, wraz z Batonikiem postanowiłem zadać pytanie owe tutaj. Brzmi ono następująco:

Czy według Ciebie wydłużenie czasu na wrzucenie screenshotów z 2 godzin do doby (24 godzin od momentu zbanowania) to dobry pomysł (z zastrzeżeniem, że po przekroczeniu 24 godzin od zbanowania, nie ma szans na unban nawet, gdy screeny są czyste i nieprzerabiane)?

UWAGA!!

Rozpatrywane będą jedynie sensowne wypowiedzi, a te w stylu "nie, 2h będzie najlepiej" będą z góry karane warnem (nie, nie ostrzeżeniem - warnem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

Nie zgadzam się. Powinno być minimum tydzień. Zdarzało się, że koleś miał ssy zrobione i gdzieś wyjechał lub zapomniał, wrzucił później i nie było problemu. Dlatego uważam, że należy powołać UBS i dać dłuższy okres na ssy.

Jak ktoś chce przerobić to zrobi to w kilka minut, więc nie widzę sensu, aby tracić graczy, którzy albo są leniwi, albo zapomnieli o screenach i wrzucają je później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz dlaczego?

Bo napałeś tylko, że jest jak jest i tam ma być, ale dlaczego?

Dlatego, że ktoś nowy ma lepszy pomysł niż ty?

I co ma Admin Room do ssów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba wydłużyć termin wrzucania ss'ów. Teraz jest 2h, to jest stanowczo za krótko. Bo popatrzcie, gracz dostaje bana i w tych dwóch godzinach nie ma czasu na wrzucenie ss'ów, choć są czyste i co ? wypad, nie wyrobiłeś się w dwóch godzinach więc wypierdalaj ? Nie każdy ma czas na wrzucenie screenów od razu. Myślę, że powinno być wydłużone do 48h, w skrajnych przypadkach nawet dłużej.

Jeśli zostanie 2h to powinno być też zrobione, że jeśli gracz wrzuci fotki to osoby uprawnione do odbanowani też muszą odbanować danego gracza w ciągu 2h. A też nie zawsze tak. Każdy ma swoje życie poza cs'a i nie będzie np, wybierał pomiędzy wyjściem na piwo, a siedzeniem na kompie i wrzucaniem głupich ss'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze bylo 2 h i nikt nie plakal. Dolaczyliscie do naszej sieci akceptujac nasze zasady wiec na chuj chcecie zmieniac? komu zalezy na ub ten sie postara i poswieci te 3 min na wrzucenie tych ss. Bylo wiele sytuacji ze screeny byly przerabiane i to tak profesjonalnie ze ciezko bylo sie dopatrzec jest jak jest i niech tak zostanie.

//EDIT: A umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że WSPÓLNIE z Batonikiem doszedłem do wniosku takiego, a nie innego. - Leszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa to jest tylko zapytanie, a nie że to wprowadzamy!!!

Kazanek i Natalia kurs czytania ze zrozumieniem, Leszek napisał, wyszedł z inicjatywą o zmianie czasu oddawania ss i nie pisze, że ta zmiana już nastąpi i ją chcę na wszystkie możliwe sposoby wprowadzić, tylko pyta się kulturalnie o wasze zdanie, przedstawiając jakieś zasady w temacie. Których się nie trzymacie, dlatego do kazanka leci ostrzeżenie. Człowiek chcę dobrze, a Wy już problemy, bo chcą zmian rzeczy które są od dawna... Ludzie opanujcie się, to że ktoś ma nowy pomysł lub prośbę o zmianę to nie oznacza by wszystko negować i do wszystkiego się przyczepiać.

To, że posta założył Leszek, a nie ja to od razu, że wchodzą i zmieniają reguły panujące na tym forum... Jak napisał inicjatywa jest z obu stron i pytamy się Was o zdanie, ale jak ma dalej tak być, to ja to pierdole i nie będę z wami nawet rozmawiał, bo kurwa co zmiana to jakieś pląsy, to że coś jest i w miarę funkcjonuje nie oznacza, że nie można tego zmienić. Nie chcę tym postem nikogo obrazić, lecz uświadomić co złego robicie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisalam czemu jestem na nie -.-

// A czy ktoś ma do Ciebie o to pretensje? Pretensje są o to, że pojawiły się narzekania "przyszli i chcą rozpierdolić wszystko".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja napisalam czemu jestem na nie -.-

A czy ja napisałem, że masz ostrzeżenie?

I na cholerę tekst typu;

Dolaczyliscie do naszej sieci akceptujac nasze zasady wiec na chuj chcecie zmieniac?

Wróćmy do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2h i chuj

pozdrawiam SERDECZNIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dolaczyliscie do naszej sieci akceptujac nasze zasady wiec na chuj chcecie zmieniac?

Owszem dołączyliśmy, ale na równych prawach jesteśmy, więc mamy prawo do wypowiedzi. Jak wchodzisz pierwszy raz do jakiegoś sklepu to ekspedientka nie obsługuje Cię, bo jesteś nowa/pierwszy raz?

Co do reszty: Dla dobrego zespołu UBS nie ma znaczenia ile czasu na wrzucenie ss. Może to być i miesiąc, ale oni i tak wszelkie przerówki wyłapią. Taka różnica jest jeśli ssy sprawdza osoba przeszkolona, a nie pierwsza lepsza, która sprawdzi.

P.S. Do kolegi wyżej: W szkole może i robi to wrażenie na twoich znajomych, ale tu poprostu pokazujesz brak kultury.

Albo chcesz być traktowany jak poważny człowiek i tak się zachowujesz, albo bądź dalej sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej pogladac gracza ? Napierdalać ss-y to głupota.

// Nie robi, bo nikt mnie nie rozumie co mowie. ;/ Ja pierdole, wyraziłem swoje zdanie. Nie chce mi se po raz enty pisać ze ss-y mozna obejść(anty ss)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam do jakiegoś czasu jak się inni pozarejestruja i przeciwko temu by nie sprzeczać się nawzajem :) Zostają 2h i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...