Skocz do zawartości
Lio

[Rozpatrzone] Masz bana Czitujesz - gamp.

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: gamp.

Nick w grze: Lio

Data zdarzenia: 15 VIII 2012 19:10 jakoś

Opis sytuacji: NO nie wierze gram na tej serwerowni rok i zwykle na FFA kiedys na 2# tera na 1#, troche pogralem na PB 500 zabojstw i czitujesz.

Ten admin ma opisać demko na którym niby czitowałem, a ja się odpowiednio obronie (zresztą to znajomi z HE też mnie bd bronić) bo ja jestem czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj się do wzoru w ramce u góry inaczej nie rozpatrzymy skargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie mowiłem najlepiej by było robic ssy kazdemu to by było pokazane czarne na białym czy czitował czy nie a teraz bedziecie sie wyklucac czy czitował czy nie, ssy robic wstawiac na forum i wszystko bedzie jasne moim zdaniem ale za taki temat upomnienie dostałem :/

ale zeby nie było ze cos sugeruje do gampa. tylko tak by było najprościej ssy wstawic i wszystko w temacie czyste ssy na forum to ub wtedy jak widac ze wh to nie ma ub Pozdrawiam

//ostrzeżenie - dublowanie postów; batonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zastrzeżenia co do Twojej gry, więc pozwoliłem sobie nagrać demko na mapie de_Paintball. Pewny nie jestem, ale kilka akcji na tym demko jest conajmniej dziwnych. Nie opisałem demka, ponieważ nie mam viewdemo. Więc jeśli demko musi być musowo opisane to jeśli by ktoś mógł to zrobić za mnie byłbym wdzięczny :)

Oceniajcie

http://speedy.sh/ay7dR/LIOO.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mam odpowiedzieć na nieopisane demko, ale pobiorę i sprubuję się domyślić co tam było "dziwnego" w mojej grze.

\\\EDIT by Lio

WARNING! Server returned protocol version 47, not 48

Muszę mieć ns żeby demko obczaić -.-

\\\EDIT nr 2 by Lio

3:20 napewno cię interesuje - to miejsce opisze tak ze zawsze tam spamuje bo ct tam sie zwykle czaji

4:30 no strzelam do jednego, zabijam jakoś i zmieniam flanke troche dziwne ale na tej mapie gra się tak że się spamuje po jakiś miejscach i się zmienia pozycje

4:39 głowie widać

6:04 to samo co w 3:20

Nic więcej tam nie widze ogólnie ta mapa to jeden wielki spontan gdzie sie strzela + mam szybką reakcje ;p

compLexity Demo Player pomogło mi te demko właczyć

Jutro mnie nie ma bo jade do Rabki Zdrój, więc z góry mówie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gemp, skoro nie byłeś pewien to czy nie powinieneś zrobić ss najpierw ?

-------

Dobrze, następnym razem nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demka dzisiaj nie ocenie, pewnie jutro.

Mati nie komentujemy decyzji admina, ma prawo tak postąpić, teraz czity latają z anty ss, więc screeny nie wystarczą. Dobrze zrobił, że nagrał demko, a nie walną screeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Admin mógł nagrać demko ponieważ tak jak Baton powiedział chodzą anty ss'y, a po zatym bez demka na BL nie mozna dac jak ma się Stema.

Po 2.Lio już z nami długo gra co nie zmienia faktu że bana mógł dostać.

Gamp widzę że się z tobą dobrze jeszcze nie zapoznał , ale wracając do tematu;

wydaję mi się że czysto nie widzę na demku żeby typowo jeździł po modelach czy czekał na kogoś.Coś tam podejrzanego może jest ale na owej mapie zbyt dużo nie można oczekiwać.

Według mnie UB się należy , niech się inni wypowiedzą.

Ps.Bez poprawnego wzoru możesz pomarzyć o UB,każdego to dotyczy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jezdzil po modelach ale zawsze wiedzial gdzie ktos sie chowa.. nie wiem ale mi sie wydaje ze mial wh.. ;/ ale poczekamy na wypowiedz innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, wszystko fajnie, ale co dalej? UB nie UB? Dalsze "śledztwo"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jezdzil po modelach ale zawsze wiedzial gdzie ktos sie chowa.. nie wiem ale mi sie wydaje ze mial wh.. ;/ ale poczekamy na wypowiedz innych

widział?Farcił po prostu.Mapa zbyt małaa żeby określać czy widział za każdym razem.

Tak jak napisałem UB się należy nwm jak ty kazanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...