Skocz do zawartości
d(^.^)bC0C@INE

Problem z VIPEM

Rekomendowane odpowiedzi

witam dzisiaj padł vip na PB i jak odzyskali vipa to nie moge grac na moim nicku z vipem wpisune setinfo _pw haslo name d(^.^)b C0C@INE d(^.^)b i pokazuje mi caly czas ze zle haslo w cofingu zmienilem haslo na takie jakie mam i tez mnie caly czas mnie kickuje bo zle hasło :( i w cofingu nie mam zaznaczone do odczytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze wpisywałem tylko tak "" setinfo pw_"hasło" "" bez name.. nie wiem czy to coś ma wspólnego, ale może..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisywałem bez name i tez pokazywało mi ze złe hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lio probowałem juz tak w cofingu i nic to cos z vipem jest bo caly czas pokazuje mi ze zle haslo bo w cofingu nick zmieniłem i haslo i dalej mnie kickuje ze zle hasło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak cie kickuje to nick masz dobry, wpisz poprawnie hasło i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisuje poprawnie i dalej mnie kickuje ze zle hasło :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie ogarniam. Pozycz komuś klawiature kto umie wstukać klawisze, może mu się uda. Jakby było DOBRZE wpisane, to by śmógł WEJŚĆ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kogo ty mnie masz za debila czy co jak mowie ze dobrze wpisuje haslo to dobrze je wpisuje zal.pl zamknij temat jak nie umiesz tego ogarnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura kolego przedewszystkim.

Ten link co podał Lio powienien zakończyć twój problem , a jeżeli nie chcesz ponownie robić krok po kroku to już nie nasz interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wes ty tez sie ogarnij bo robie tak cały czas "krok po kroku" i dalej nic złe HASŁO !!! boze wy jestescie nie ogarnieci wes zamknij temat ktos bo nie bede wogole dyskusji z wami prowadził jak nie umiecie tak prostej sprawy ogarnać wielcy znawcy ha śmiech na sali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisz do batona lub kazanka czy zmienia Ci hasło na takie co bd działać i zeby vipa miałeś od nowa tzn. przez calutki miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisalem i co baton tak mi pomogł ze nie wypowiem sie wogole na ten temat bo znowu bana dostane na forum a kazanek mi nie odpisał jeszcze a kazał mi załozyc temat na forum ale chyba go jeszcze nie było bo sie nie wypowiedział jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki super pro elo garnięty jesteś to sam powinieneś wpaść na to, że jeżeli NIE MOŻESZ WEJŚĆ NA SERWER, to jest ZŁE HASŁO !!!!!!! Zamykam to bo płakać się chce jak patrze jak masz pretensje do wszystkich innych dookoła a przerasta cie WPISANIE HASŁA. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...