Skocz do zawartości
Killer4fun

Fragmovie

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie Będzie kręcone fragmovie, a więc trzeba zbierać demka :) ... Demka wysyłajcie mi na Email Killer4Fun@interia.pl a wtedy będe mógł w spokoju je obejrzeć, później dobiore pasującą do tych akcji nutke :P ... na koniec montaż (efekty spowolnienia, speeda, wejścia, wyjścia itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja się nie zgadzam, nie chcę by mój wizerunek był upubliczniany, nie kręćcie mnie.

Setiv : Masz na myśli twój wizerunek wirtualny ? Nikt cie z zaskoczenia nagrywać nie będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DobraMudzynka Ok :) ...

NeriX twoje demka raczej nie doszly ;(

Dostalem jakies demko od bede go zjat ale niezbyt ogarnieta gra i demko 20min .... wiec poprosze takie Krótsze moze 5min max ? :) bo niechce mi sie ogladac :p 5demek po 1godz ;( wtedy to fragmovie nigdy nie ruszy :( a i sprawa tego ze nikt nie daje mi demek :( .. tylko bede go zjat (we wczesniejszym temacie fragmovie, oraz neriX tylko nwm czemu nie doszlo ) więc proszę o mobilizacje !

EDIT

Raczej FFa Bo Jest serwer na którym nie ma "czary mary" jak na 4fun z ruletką oraz "1-dnostrzał" na PB ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmovie będzie ffa1,pb czy 4fun??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłałem Ci demko z hltv bo nie nagrywam sam sobie, ale zaznaczyłem o który moment mi chodzi i uważam, że cieżko coś lepszego będzie Ci znaleźć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Fragowiec co ? .. znowu śpi :/ ... zapał jest niesamowity ;( ...

Setiv : Edytuj posty +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...