Skocz do zawartości
mnisiekxxx

Piorun

Rekomendowane odpowiedzi

nick Piorun

data zdarzenia 20.09.2013 godzina 23:15(coś koło tego )

opis sytuacji mapa cs_max był w ct i zamiast wykonywać cele mapy to lampił ogółem zamiast grac i wykonywać cele to kami notorycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie dostosowałes sie do wzoru i pisz nie ze "kami" tylko kampi jeszcze do tego demko albo hltv jak nie to bez dowodu mu nic nie zrobisz. .lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co każdy potwierdzi że kampił następnym razem dam wam demko bo w mnie to nie problem bo można je jutro lub pojutrze nagrać bo on to codziennie kampi ciągle i gada że inni a to jest wkurwia**** i fakt że go bronisz jest śmieszny jeśli go bronisz to powiedz mi kampi czy nie kampi i zastanów się skłamać czy nie napisałem posta bo się ludzie wkur**** bo na każdej mapie to samo Piorun kampi jeśli chcesz się do moich byków czepiać to wiedz jedno mam tak słaby monitor że ledwie co cokolwiek na nim widzę przy takiej czcionce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kampi wiem ale co byś zrobił z tym ze miał 2 hp i co miał zrobic jak Cancel prawie tez cały czas kampi a 4fun jest od tego ze można kampic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ogarnia emocje , bo ktoś tu sie za bardzo spina. Po drugie nie dostosowales sie do wzoru , po trzecie nie masz dowodów , czyli wynika ze temat jest bez sensu , zamykam. Napisz jak dostarczysz jakieś dowody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...