Skocz do zawartości
kazak1987

kazak admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kazak

Staż w cs'a: 13 lat

Wiek: 26

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Oj gram codziennie parę godzin, zdążyłem się wdrożyć w ludzi, ekipę.

Znajomości AMXX: Znam bardzo dobrze, miałem kiedyś swoje serwery, ogarniam

Gdzie miałeś/aś admina: Wiele serwerowni, Satellite, Ostatni Bastion, Bad Boys itd itd.

Gdzie masz admina: Nie mam, zmieniłem prace i mam czas na granie

Dlaczego właśnie ja: Pomimo, że nie jestem na forum długo, że się nie wypowiadam, uważam, że jestem adminem, który jest od serwera nie forum, jak najbardziej ingeruje w rozwój forum, jednak dotyczy to bardziej rozwoju serwera, czyli ktoś dostaje ode mnie bana to wchodzę 3 razy dziennie aby sprawdzić, czy są odpowiedzi propozycje. Unikam zbędnych odpowiedzi pisowni spamowania, stąd brak postów, na serwerze jestem dość długo, jednak ostatnio pomyślałem, że jeżeli dość ciekawa gra, gracze, ludzie, integracja, jestem w stanie opłacać i pomagać się rozwijać finansowo, a to pozwoli rozwijać się serwerom.

Kontakt: mjdd.kontakt@gmail.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że gracz dostosował się do poprzedniej uwagi , otwieram podanie i zapraszam do udzielania sie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na tak. ogólnie ogarnia, dobrze gra, odpowiedni wiek i często go widzę na serwie . Także dla mnie jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na TAK, często siedzi na serwerze nawet w porach nocnych kiedy zazwyczaj ciężko o admina. Poza tym ogarnia ale niestety jest za bardzo wyszczekany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Nie ma 30 dni na forum a to jest jeden z wymogow. Modku zacznij myslec!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udzielaj się dalej, graj tyle co grasz, a na pewno zostaniesz doceniony :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kulturke ogarnij kolego drogi :> ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak , ogarnięty ze skillem :) Tak duży czas grania musi o czymś świadczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo gra i umie szczelać więc czemu by nie dać szansy. *

* - dożywotni zakaz używania awp na mapach eldorado i westwood.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na Nie.

Dlaczego?

Kolega dużo przeklina, za dużo, wypomina "błędy" adminów nie patrząc na swoje zachowanie, i chociaż nie ma racji to i tak się kłóci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięty wiec co i jak, nie ma przeciw wskazań tylko jakby właśnie kulturę ogarnął :) Może nie dziś, ale za parę tygodni. Moje zdanie to jestem na tak! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram juz teraz na #1, ale ciekawi mnie, że

no a adminów za dużo

a tu nagle na tak :]

Nie znam Cie, nie mam nic do Ciebie, ale na forum jestem dużo i martwią mnie troche te bezsensowne posty pisane tylko po to żeby otworzyli podanie :)

Rozumiem, że to Twój priorytet, ale skoro mówisz, że masz tyle lat ile masz, to troche mnie dziwi i tyle.

Życzę powodzenia a uwagę radze przemyśleć albo jak wolisz wsadzić sobie w ... buty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

myślę że kolega jeszcze powinien trochę się wykazać na serwerze i forum , a dopiero później rozpatrzmy jego podanie , bo z tego co kojarzę to od niedawna grasz na Batonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak niby gra dobrze ale bluzga jak szewc, czasami to aż już oko przymykam. Admin powinien niby przykład dawać. Za krótko gra z nami. Puki co to nawet na neutrala nie zasłużył więc negatyw. Jeśli zobaczę, że zmienił swoje postępowanie to jestem skłonny być Za.

Akcja z 15 min wcześniej, musiałem upomnieć go za bluzgi, i ty o Majstra się starasz?? Wstyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.bry Hmm i co ja mam napisać w twojej sprawie powiem tak za skóre mi nie zalazłes.. jeszcze :x żebym miał miał byc przeciwko.... Grać tez grasz dobrze i wydajesz sie byc ogarniętym wymiataczem że tak powiem, no i jesteś często na serwerze :P Teraz pozostaje kwestia twojego stażu na serwerze który jest krótki jak by nie patrzył no i tego twojego słownictwa do którego się nie mogę przyczepić nawet jak bym chciał bo nie słyszę steamów tylko no steamy ale to pal szesc ;] no ale jeżeli tyle osób już o tym wspomina to widocznie coś w tym jest więc przydało by sie to trochę ogarnąc patrząc już na to ile masz lat, jak juz ktos wspomniał admin ma dawać przykład a nie rzucać słowami na prawo i lewo :aniol2: Tak że no nie wiem mam mieszane uczucia no chyba że się poprawisz to Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń, im więcej wsparcia tym lepiej :D Tylko kultura by się musiała podnieść :ganja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absynt jest na tak, ja mysalem ze gram dlugo ale 13 lat ,jesli faktycznie tyle grasz to winszuje

//krzysssi3k, jakoś trudno to rozszyfrować. Przełoży ktoś na polski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Absynt jest na tak, ja mysalem ze gram dlugo ale 13 lat ,jesli faktycznie tyle grasz to winszuje

//krzysssi3k, jakoś trudno to rozszyfrować. Przełoży ktoś na polski?

Drogi Krzysiu , tutaj chodzi o to że on myślał w jego przekonaniu że gra długo (nie wiem ile) a wtedy zobaczył podanie kazaka i uświadomił sb że kazak więcej gra niż on , wtedy zaczął mu gratulować tylko nie wiem za co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dalsze opinie, czy zachowanie kandydata się zmieniło na plus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem go ostatnio wcale na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie słuch po nim zaginął. tzn. też się na niego nie natknąłem ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można close:DGość już nie grał na batonie ohohhohohohohohohoooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...