Skocz do zawartości
borys

Turniej PB vol. 2

Rekomendowane odpowiedzi

Był, każdy wie o co chodzi. Ewentualne zmiany:

- opłata za uczestnictwo (symboliczne 5-10zł)

- 2on2 lub 3on3

- konkretniejsze nagrody dla top3

Widzę to tak: 32 drużyna (lub 16 gdy będzie mało chętnych), 8 grup (lub 4) i dalej wiadomo.

Czemu PB? Wydaję mi się, że jest bardziej 4fun, a chciałbym żeby ludzie mieli z tego trochę radochy ;)

Pytanie czy ktoś zamierza pomóc finansowo to raz, a dwa poświęcić swój czas na sędziowanie, pilnowanie porządku spotkań, bo raczej ustaliłbym z góry ostre terminy, żeby szło to wszystko gładko.

Za 2 tygodnie widziałbym start zapisów, w grudniu na mikołaja pierwsze mecze turnieju.

Czekam na inne koncepcje, wsparcie i krytykę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu PB? Wydaję mi się, że jest bardziej 4fun, a chciałbym żeby ludzie mieli z tego trochę radochy ;)

Ja tylko z krytyką :D cały pomysł dla mnie dobry,

krytyka-on: dziwne dla mnie, że PB jest bardziej 4fun niż sam 4fun :D krytyka-off.

Dziękuję dobranoc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byc za.

Borysowi raczej chodzilo "4fun", ze jako tako skilla nie potrzeba ;] noga, plecy, klata, barki, fiut, glowa, obojetnie co a daje fraga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł :)

- jeśli chodzi o czas na sędziowanie to bardzo chętnie w meczach, które byłyby po 20 w tygodniu (wcześniej pracuję), a w weekendy od rana do nocy, tylko odpadam w tygodniu świątecznym bo wyjeżdżam do rodzinki

- wsparcie finansowe to jak najbardziej, mogę zaproponować opłacenie i przygotowanie serwera pod to przedsięwzięcie, ewentualnie podesłać jakąś kwotę, w zależności jakie będzie zapotrzebowanie :)

- jeśli chodzi o formułę, to można pozostać przy 2on2, tak jak poprzednio

- przed zapisami można by zareklamować turniej na serwerowniach, które mają serwery paintball z dużą ilością graczy np soplica, wysypisko, maxskill i kilka innych, co powinno zwiększyć ilość chętnych

- jeśli jest więcej chętnych do zaangażowania się w ten projekt(?), to można się umówić na ts'ie czy skypie, przegadać kwestie organizacyjne i podzielić obowiązkami ;)

- jeśli zapisy miałyby ruszyć za dwa tygodnie to trzeba się szybko ogarnąć, czy coś działamy czy nie :)

Pytanie do Batonika czy zrobi losowanie online (tym razem z głosem) ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania to boteq. Sam bym chciał wziąć udział. Jeśli chodzi o dofinansowanie to po odblokowaniu konta mógłbym. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by pograć lepiej 2 na 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...