Skocz do zawartości
Dr.DR3

Nagonka na adminów

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś nie całego tygodnia jest straszna nagonka na adminów (nie ukrywam, że przede wszystkim na mnie) najbardziej załażą za skórę gracze: Ross Pierre Dolevas, Charizard i DOHC VTEC moim zdaniem już strasznie przeginają. Za dnia jest w miarę luz bo wiadomo że zaraz bany polecą ale wieczorem to już jest masakra...

Strasznie prowokują wdając się w jakieś poryte gadki z adminami jak i również z graczami(żeby chociaż rację mieli). Dziobek sam widział co wczoraj wyprawiali.. Na prawdę to staję się strasznie męczące. Informują na u@ , że typek odpalony, no spoko zawsze lepiej jak gracze też coś popatrzą bo nie zawszę da się 20 ludzi ogarnąć(sprawdzam gościa i widzę, że czysto gra, sprawdzam banid.pl, czysto.), a wtedy zaczynają się docinki bo bana chłopina nie dostał (fakt że bez bluzgów ale teksty "co to za admini jak nie mają pojęcia co to bl jest, za obrazę i bluzgi to banują, a czita to nie potrafią"...). Wyłapali parę banów i teraz się po prostu mszczą, a nie daj Boże zobaczy, że ktoś komuś pocisnął (nawet nie jakoś strasznie) to zaraz "on obraża, admin ja dostałem za to bana". Ktoś ma jakąś rade co zrobić z tym fantem? Dosłownie kur**cy idzie dostać... Ja uważam się za spokojnego człowieka, ale świętego też idzie z równowagi wyprowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówce, trzeba coś z nimi zrobić i jest pomysł doktorku, bardziej spójrzmy na następujące pkt i to wszystko:

pkt:

III ZAKAZY:

- nagminnego przeklinania w godzinach 22:00 - 6:00,

- obrażania innych graczy,

- nazywanie kogoś oszustem, niezależnie od tego czy dana osoba coś ma,

- przeszkadzania w grze innym,

IV ZACHOWANIE PODCZAS GRY:

3. Gra ma wszystkim sprawiać przyjemność. Traktujemy innych tak jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto mi chodziło, już 1 przed 10 min dostał, trzeba ich trochę utemperować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodatkowo pozbawił ich możliwości wygrania nagród w konkursie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.bry Dołączam się do tematu i popieram że trzeba ogarnąć tą że tak powiem w cudzysłowiu św Trójce ;p bo zaczynają się robić naprawdę irytujący i trzeba ich nauczyć trochę kultury i szacunku do innych !! !! .bad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram was. przyjdę z roboty to będę banował hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadną to ich ogarnę :karate:

5. Obrażanie innych graczy: decyzja admina.

6. Nazywanie innych graczy oszustami: kick lub ban do 30 minut.

7. Nagminne przeklinanie: kick lub ban do 1h.

I proszę to egzekwować w każdym wypadku względem nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażmy jakimi jestemy skurwisynami ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze byłem do zgody, ale jak widzę, że ktoś robi z siebie dekla od sedesu, żeby się wywinąć to trochę mi ręce opadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że Ci panowie nie rozumieją regulaminu i staraja sie go nagiac :) Warto karac za zle zachowanie. Bywa tak ze wchodze na serwer a wiekszosc ludzi klnie jak szewcy a admin gra i udaje ze nie slyszy badz wdaje sie jeszcze w glupie dysusje z graczami :D komedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...