Skocz do zawartości
Pulsarowy^^

Propozycje muzyki Electro .

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie jakieś dobre kawałki Electro House , Trance , Dubstepu i HardStylu ? Coś w stylu Tsunami czy Animals aż po zwykłe remixy znanych piosenek ? Może też być nuta z Tomorrowlandu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasochłonne, a znalezienie dobrej nuty to już godziny szukania. Ja osobiście słucham setów - ostatnio na yt, dużo można tam znaleźć z tracklistą - i jak coś wpadnie w ucho to wyszukuje na yt i ściągam ;)

Sąsiedzi już dają lajki hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasochłonne, a znalezienie dobrej nuty to już godziny szukania. Ja osobiście słucham setów - ostatnio na yt, dużo można tam znaleźć z tracklistą - i jak coś wpadnie w ucho to wyszukuje na yt i ściągam ;)

Sąsiedzi już dają lajki hihi

Powiem ci że jest ona jedną z najlepszych mi poleconych , secików też dużo słucham , ale nie mam czasu na wyszukiwanie poszczególnych utworów . Najczęściej są to sety z klubu energy który jest niedaleko mnie . Ostatnio znalazłem nawet niezłą nutę grającego tutaj na batonie Dj Rey Vee - nie wiem jak Tobie ale mnie nawet przypadła do gustu -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wam audycje radiowe prowadzone przez Pete Tong'a na BBC Radio 1. 

http://www.bbc.co.uk/programmes/b006ww0v oraz http://www.bbc.co.uk/programmes/b006wkfp

Ponadto jesli chodzi o sety to mozna duzo dobrych znalezc wpisujac w googlach "bbc radio 1 essential mix".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...