Skocz do zawartości
batonik

Nowe statystyki (gameME) na wszystkich serwerach!

Rekomendowane odpowiedzi

gameme468601.png

 

 

Dzisiaj wprowadziliśmy nowe statystyki na nasze serwery. Statystyki dostępne są pod adresem:

http://www.home-edition.gameme.com

 

Zachęcamy wszystkich do czynnego odwiedzania statystyk oraz korzystania z wszelkich możliwości jakie daje nam ten skrypt.

 

Polecana opcja to dodanie sygnaturki ze statystykami w sygnaturkę forum. -> wchodzimy na statystyki -> wybieramy serwer -> zakładka Gracze -> odnajdujemy swoją osobę -> po prawej stronie mamy banner ze statystykami i pod nim "Sprawdź wszystkie dostępne sygnatury" i mamy do wyboru do koloru. 

 

 

 

Zapraszam do dyskusji na temat nowych statystyk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko będzie CACY to rezygnujemy z PS?

 

Btw. Jak dla mnie bomba :) Czasy CS:S się przypominają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fajne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko będzie CACY to rezygnujemy z PS?

 

Btw. Jak dla mnie bomba :) Czasy CS:S się przypominają.

 

Zapewne tak, ale nie wiem czy konkurs top3 wtedy będzie mogł funkcjonować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie bardzo fajne, te nowe statystyki :)

jeśli chodzi o top3 to można w tym miesiącu zobaczyć jak się będą miały jedne statystyki do drugich :P (chyba, że już offnąłeś PS?)

bo przy tych nowych statystykach chyba bardziej będą się liczyły dupo-godziny spędzone na CS'ie (ale generalnie o to nam chodzi ;) ), ale i tak mniej niż standardowy rank więc raczej nikt nie powinien robić większych problemów, jeśli nagrody w na koniec tego miesiąca zostaną rozdane na podstawie gameME, zwłaszcza że mamy początek miesiąca ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Bomba - jakby powiedział to Ossama :)

Są wyjątkowe pod każdym względem szczególnie, że ten innowacyjny scrypt nie jest szczególnie powszechny na innych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, zobaczymy jak się będą miały top3 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze słabo grales po prostu prawda wyszla na jaffff xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym :) to po pierwsze a po drugie co to ma wspólnego z tematem? :D he he .ban .adminpaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z Tego "top15" będa wyłaniani zwyciescy tego konkursu co Me_Gusta o nim pisał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs planowany przez me gusta nie został na razie rozpoczęty jest na razie tylko o nim mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak serio to większość graczy(na serwie płacze że to nie wypał jest) oczywiscie nie ma komu napisać o tym na forum, ja jestem za tym żeby wrociło tamto poprzednie,

i przedewszystkim komedny typu : /me /hp moze chociaz to dodajcie do tego

 

 

Chwile temu zauwazyłem jak graliśmy 1 vs1

gameME: gameME Stats wyczony! Potrzeba minimum 6 graczy (2/6)  

 w dni gdzie  gimbaza nie ma wolnego czasem trzeba pół dnia czekac az sie ludzie zejda warto o tym pomyslec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na forum nikt nie napisał, ale było zgłaszane do władcy :D No trochę nie wypał jest, są plusy i minusy, ale mogłoby wrócić te komendy co zioło wymienił bo nawet nie widać, gdzie trafiłeś :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowych statystyk nie mam zastrzeżeń coś nowego czego nie znajdziemy na innych serwerach 1.6 :D ssasas Ale komendy mogły by wrócić jeśli istnieje taka możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach został ustawiony limin minimum graczy od których będzie zliczało statystyki - 2 graczy.

Co do komend /me, /hp myślę, że zostaną dodane w tym tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gra gitara ;)) , troszku brakowało tych komend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te statystyki się nie sprawdzają, a przynajmniej sposób liczenia punktów. Zabije 3 za 8 pkt., zginę raz za 25...

Oprócz tego nijak nie mogę zrozumieć tego, że za zabicie 6 w jednej rundzie dostaje się 5 pkt., nie za dużo? Symboliczny 1 punkcik byłby wystarczający,bo idealnie obrazuje zasługi gracza przy takim wyczynie :P

 

Jeśli już to powinno to wyglądać tak, że gracze poniżej nw 2000 pkt. powinni być traktowani równorzędnie z każdym innym, a za multi kille dawać sporo więcej punktów. Domyślam się, że nic z tym nie można zrobić, ale tak sobie marudzę :D

Czy PS były płatne? Jeśli nie to warto by do nich wrócić niekoniecznie usuwając gameMe, niech działają obok siebie. Bo jak dla mnie PS biją te obecne na głowę, jeśli chodzi o liczenie skilla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozio ma rację. Nie można jakoś to ograniczyć? Łatwo stracić -25pkt a trudniej odzyskać zabijając po 2pkt no ludzie :/ Często jest tak, gdy gracze specjalnie zabierają pkt a okazuję się, że odpal. Zróbcie coś z tym, jeśli dacie radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie dlaczego tracicie -25 pkt: http://home-edition.gameme.com/help

 

Dla mnie ten ranking jest bardziej zaawansowany w porównaniu do psychostats. Jeżeli się nie podoba to załóżcie tematy w dziale danego serwera z ankietą i będzie możliwość po przegłosowaniu powrotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy...

 

Modyfikator AWP = AK = M4

 

Moim zdaniem, awka powinna mieć jednak mniejszy przelicznik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, jak cie zabija flashem? Trzeba mocno kogoś trafić w głowę? :D Jak tak to potrenuję z okna na sąsiadach, no wiecie modyfikator 5.0 nie chodzi piechotą  .ninja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić ankiete dot. serwerów 1.6 czy powracamy do psychostatów i wtedy się wyjaśni, co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł to ja byłbym wdzięczny, oczywiście na zasadzie, że gameMe też będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...