Skocz do zawartości
batonik

To już 5 lat Home-Edition.eu

Rekomendowane odpowiedzi

To już 5 lat Home-Edition.eu!

Firmowe_jubileusze_5209367.jpg

 

 

Dokładnie 5 lat temu, 5 stycznia 2009 roku, po upadku Dark-Cs.pl "batonowa" ekipa przeniosła się pod nową nazwę Home-Edition.eu.

Przez ten okres przewineło się bardzo wielu graczy, zawarało się wiele przyjaźni(nawet coś więcej). Dzięki Wam jesteśmy na takiej pozycji jakiej jesteśmy, a moim zdaniem pełne serwery mogą świadczyć o tym, że nie upadliśmy i z każdym rokiem stajemy się co raz to większą społecznością graczy.

 

Chciałbym podziękować graczom, za to, że jesteście z nami na dobre i na złe, za poświęcony czas, za nowe pomysły, propozycje, za to, że jesteście wielkie D Z I Ę K U J Ę. Jeszcze większe podziękowania należą się administratorom serwerów, którzy poświęcają swój cenny czas i pilnują porządku na serwerach, aby wszystkim dobrze się grało. Odwalacie na prawdę bardzo dobrą robotę. Oby tak dalej.

 

Miejmy nadzieję, że za 5 lat, będę mógł napisać na tym forum o kolejnej rocznicy. 

 

Jeżeli macie jakieś wspomnienia, które warto opisać, to proszę bardzo - od tego jest ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile osób sie tu przewineło, masakra :) aż miło sie wspomina niektórych graczy, ich napinki,dobra gre, Wielu adminów którzy okazali sie być CZITERAMI a też byli tu długo, normalnie szok. A serwer pnie sie w góre co troche widac nowe twarze ktore zostaja na dłuzej oby tak dalej, trzeba wciagac i wciagac znajomych.!

pozdro EKIPO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No np. nieudane polowanie na mnie przez kazanka i manie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baton i Kazanek flache muszą postawić :D Dużo się działo przez te lata a teraz jeszcze wiecej się dzieje :D Kazanek nie rozklejaj się hihi <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kazanek  nawet cała kratę bo sam połowę wypije :P No to ładnych parę lat. Co tu się u nas nie działo tyle czasu spędzonego z tymi botkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pierwszy raz do Was dołączyłem i pierwszą mapą moją była emir :D (szkoda, że założyłem późno konto na forum :()To jest mój pierwszy serwer kiedy zacząłem przygodę w cs :D Jak napisaliście tyle ludzi tu grało,pamiętam tych botów w większości:) i niektórzy odeszli bądź przestali grać... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam głównie tą zajebistą atmosferę, która panowała na #2 , jak jeszcze było tam FFA xD. Wielu ludzi do dziś widzę na innych serwerach Batona, a części niestety nie. Doskonale pamiętam, jak przez kłótnie którą wywołałem pod banem udało nam się wywalić jednego z adminów (warszawiaka, czy jakoś tak xD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tego dumny, że jestem tu już tyle lat :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 6 rocznica serwera BaToN POLAND Server [FFA] tuż, tuż (26 maja) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...