Skocz do zawartości
dziob3k

Bongogang'abraKUBAbra wh/INFO

Rekomendowane odpowiedzi

http://290272.hltv1.pukawka.pl/hltv-1401071526-de_eldorado-1389104760-1389105960.zip

 

proszę o spojrzenie na to demko i poczynienie odpowiednich kroków

chodzi mi m.in o akcje 16-16,30

 

Gdy słychać gracza od 16.20

Po jakiś 4 sekundach dostaje od kolegi ze spect info gdzie jest dany gracz..

 

Jak tu normalnie pograc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z dziobkiem że panowie jak razem graja to maja dobre info i są przeważnie na poczatku tabeli podczas gry a jak juz wystarczy że jeden wyjdzie z serwera to juz sytuacja sie diametralnie zmienia i juz nie są takimi gwiazdami w pojedynke.. Dlatego jest coś na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z Koneserem i Super ziołem!!Ciągle dają sobie info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VI KARY:

 

pkt:

 

18.Podpowiadanie sobie będąc jednocześnie na jakimś komunikatorze głosowym w grze: ban na zawsze.

 

Ewentualnie jak góra stwierdzi to można dać np na miesiąc czy tydzień żeby się nauczyli i wiedzieli co jest na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko udowodnić że ktoś sobie podpowiada na jakimś komunikatorze niestety ;/ Może mi ktoś powie jak to zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko udowodnić że ktoś sobie podpowiada na jakimś komunikatorze niestety ;/ Może mi ktoś powie jak to zrobić ?

monter, ja po prostu nie wierze ze ten gość gra czysto, obserwuje go od kilku dni i nawet jakieś demo gdzieś tam mam.

Na takich delikwentów nie ma innej rady jak demo, demo, demo, trzeba go obserwować i nagrywać aż w którymś momencie wpadnie.

Gościu ma dziwne akcje, potrafi wyczekiwać na gościa którego nie widział na tyle długo że ja już bym się zniechęcił i teraz sam już nie wiem czy gra on/off czy jak  piszecie z kimś się komunikuje. Ale to nie ważne, oszustwo jest oszustwem i trzeba je tępić.

Moglibyście podać nick tego jego koleżki? bo na NS nie mogę odtworzyć dema ze Steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...