Skocz do zawartości
Mr.Bear

[Zamknięty] Mr.Bear

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć  ;p

 

Zaczne od tego że mam na imię Marcin, mam 19 lat i pochodze z poznania :D aa i lubie kredki.

Skończylem szkołe gastronomiczną ale jedyną rzeczą jaką potrafie przyrządzić są parówki :( no i tradycyjna polska potrawa bułka z kiełbasą.

 

Napisze cóś o tym jak do was zagościłem, w sumie mało pamiętam ale to sie wytnie.

Pewnego pięknego słonecznego dnia zaprosił mnie do gry kolega Wesley na serwer paintball, wtedy uważałem pb moda za wielkie dno ale z czasem coraz bardziej mnie wciągało aż zostałem maniakiem :(

Po pewnym czasie złożylem podanie o admina i okazało sie że nie spełniam wymogów na admina, moje życie momentalnie straciło sens.

A tak naprawde to postanowilem że postaram sie ponownie i za drugim razem sie udało :)

Zostałem adminem, pilnowałem porzadku i cieszyłem sie grą, a tu psikus... przepadłem bez słowa na dobrych kilka miesięcy, może prawie rok. ( nie pytać gdzie byłem, bo tego nawet ja nie wiem)

Po tym czasie postanowiłem że wejde na serwer, ale nie miałem chęci wracać do cs'a i tu się myłilem ponieważ od kilku mięsiecy znowu bywam częstym bywalcem na (zajebistych serwerach batona) aa no i muszę sie pochwalić ze znowu mam admina i nawet go opłacilem ;p

 

Więcej sie nie rozpisuje bo i tak nic ciekawego nie wyczytaliście a ja się spociłem od myślenia  .indian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cześć kochanie :* :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miło słyszeć ze moje okolice :) życzę wstawiania wielkiej ilości banów tej młodej hołocie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...