Skocz do zawartości
ronis12[PODL]

o/*

Rekomendowane odpowiedzi

Mam teraz czekać aż jakiś główny admin obejrzy demko i oceni czy mam coś czy nie ? No to żeś mnie człowieku załatwił :/ Nie mam tutaj kolegów i pewnie powiecie ,że mam cheaty zamkniecie temat i macie mnie w dupie :(

a tak w ogóle to miałem nick HEART[t] ,mam steam i gram 3 lata na steam+rok na ns jak by to było istotne . No a szkoda ,fajnie mi się tu grało :| Ja mogę przysiąc ,że nic nie miałem i nie mam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak faktycznie nic nie masz to sie nie musisz martwic, :) dla mnie Twoja gra wygladała jakbyc czitował.

Proszę o wypowiedzi innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy mam się nie martwić ,już dostawałem bany za free na wielu serwerach no ze stu . A z miesiąc temu dostałem bana na serwerze na którym grałem 2 lata i mnie nie chcieli odbanować dwa tygodnie . W realu też już się przekonałem ,że życie nie jest wcale sprawiedliwe . :P kiedyś to bym w tym przypadku na Ciebie wrzeszczał bluzgał itd. ale po ~stu banach się ogarnąłem . ^.--

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko początek jak dla mnie podejrzany. Chodzi mi o moment, w którym skanuje jeszcze ścianę i nagle przesuwa celownik na typa, ale to mógłbyś przypadek, ręka drgnęła lub coś. Cała reszta.. interpowo i nic więcej. Taka jest moja opinia. awp_wally nie nadaje się do kręcenia demek oszustom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem interp 0.01 . To dostanę unbana ?

a właściwie to też oglądałem te demko i sam się zdziwiłem tą początkową akcją . Ja wtedy chciałem wycelować w krawędz tych skał za którymi się chowają no i mi się udało :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...