Skocz do zawartości
Oko

[Zamknięty] Lamer wita

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zbierałem się do napisania tego tematu od dobrych kilku dni no i stało się.

 

Gram tutaj od około miesiąca, jestem bywalcem Paintballa. Moja kariera w cs'a zaczeła się około 6-7 lat temu. Początkowo była to gra poprzez którą szybciej leciał czas na informatyce. Z biegiem czasu zacząłem również grać na swoim PeCecie. Steamowcem jestes około 3,5 roku, jakiś czas temu grałem również w Source lecz jakiś "haker" gwiznął mi konto.

Byłem administratorem na kilku serwerach cs, lecz nie utrzymały się one zbyt długo z różnych przyczyn losowych.

 

Dość długo grałem rownież w SA:MP'a (czyt. GTA San Andreas Multiplayer), początkowo miałem swój serwer wraz z kumplem lecz im więcej mieliśmy graczy tym mnie było czasu no i się wszystko posypało. Dostałem się również do administracji swego czasu dość znanego serwera RPG w SA"MPie. Gościłem tam około 2 lat. Serwer z przyczyn (hmm) technicznych nie działa od około roku. No i na tym epizodzie zakończyłem swoją karierę gry w GTA.

 

Zmieniając temat, liczę 20 wiosen, mam na imię Patryk mieszkam w Zabrzu, uczę się jeszcze w technikum na profilu informatyka i szczerze mówiąc jestem zawiedziony. Cała 4roczna edukacja polega na przygotowaniu Nas do egzaminu; nic pożytecznego no ale to jest nasza Polska edukacja. Raczej nie wiążę swojej przyszłości z zawodem w którym się uczę.

Interesuje się raczej sportami zimowymi tz. skoki, biegi etc. Piłka mnie zbytnio nie intersuje, co nie znaczy że nie mam o niej zielonego pojęcia.

To by było tyle na temat mojej osoby, jeśli macie do mnie jakieś pytania, chętnie odpowiem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrze <3

 

Witaj Patrys :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...