Skocz do zawartości
batonik

AGAiN w Virtus.pro

Rekomendowane odpowiedzi

101_vpp.jpg

 

Rosyjska organizacja rosja.gif Virtus.pro z hukiem ogłasza swój powrót do Counter-Strike: Global Offensive. Dużym echem odbije się to szczególnie w naszym kraju, bowiem tym razem o sile VP stanowić będą polscy zawodnicy z  polska.gif AGAiN.

 
Latem zeszłego roku ze wschodnio-europejskimi władzami pożegnała się drużyna ukraina.gif Kirilla 'ANGE1' Karasiowa, która została zwolniona. Obie strony rozstały się w burzliwej atmosferze. Zarządowi nie podobało się to, że ich gracze za plecami rozmawiali o zasileniu nowego projektu o nazwie ukraina.gif Astana Dragons, do którego później dołączyli. Polacy natomiast byli bez organizacji przeszło półtora miesiąca. Ostatni rok dla naszych rodaków nie był łatwy. Najpierw z ekipy odeszło dwóch zawodników Golden Five, tj. polska.gif  Mariusz 'Loord' Cybulski oraz  polska.gif Jakub 'kuben' Gurczyński. Potem przyszła nieudana przygoda z polska.gif UniversalSoldiers. Na szczęście dołączenie do składu  polska.gif Janusza 'Snax' Pogorzelskiego i  polska.gif Pawła 'byali' Bielinskiego okazało się strzałem w dziesiątkę i chłopaki bardzo szybko osiągnęli zadowalające wyniki, a świetnym podsumowaniem roku było zwycięstwo odniesione w ósmym sezonie SLTV StarSeries. Jak widać na zdjęciu Polacy podpisali już kontrakty i mogą w pełni skoncentrować się na treningach.

 

5df929770f25.jpg

 
Wypowiedź  polska.gif Wiktora 'TaZ' Wojtasa:

Witam, jestem bardzo szczęśliwy, że po wielu tygodniach szukania nowego domu w końcu przyszedł kres naszych poszukiwań. Dla niektórych z Was może to wyglądało jak zawsze, ale uwierzcie mi, że to był długi dzień dla nas. Dobrze, że tutaj jesteśmy i z przyjemnością dołączamy do Virtus.pro, które chętnie spełni wszystkie nasze oczekiwania. Teraz najważniejsze, aby wrócić na miejsce, w którym czujemy, że możemy być, czyli TOP. Nie mam zamiaru mówić, że będzie to łatwe lub że jesteśmy najlepszą drużyną, ale po raz pierwszy po długim czasie będziemy mieli wsparcie, którego szukaliśmy i naszym jedynym zmartwieniem będą wyniki. Więc z tego miejsca chciałbym podziękować VP za zaufanie do naszego zespołu i mam nadzieję, że będziemy mieli owocną współpracę, która ostatecznie zadowoli obie strony. Z radością informuję, że   Christian Lenz będzie menadżerem naszej dywizji, witaj z powrotem bracie!".

 

 

umowaagain.jpg

Nowy line-up polska.gif Virtus.pro:

polska.gif  Filip 'Neo' Kubski
polska.gif  Witktor 'TaZ' Wojtas
polska.gif  Jarosław 'paszaBiceps' Jarząbkowski
polska.gif  Janusz 'Snax' Pogorzelski
polska.gif  Paweł 'byali' Bieliński

 

 

counter-strike.pl

allplay.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...