Skocz do zawartości
impossible

podanie impossible is nothing

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: impossible is n0th!ng
Staż w cs'a: jakieś 5 latek z małymi przerwami
Wiek: 21
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): jestem codziennie, po kilka godzinek, mam troche wolnego czasu. http://www.gametracker.com/player/impossible%20is%20n0th!ng/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: znam wystarczająco,
Gdzie miałeś/aś admina: fpg, kiedyś jeszcze u kumpla na serwie także sprawdzam się jako admin, nikt nie narzekał.
Gdzie masz admina: fpg.pl
Dlaczego właśnie ja: Bardzo duży staż w cs, co idzie z tym doświadczenie i rozpoznanie w tej gierce. Wiem, że na serwie nigdy adminów za dużo, ponieważ zawsze to większa kontrola na serwie, a ten jest fajnie dopracowany i szkoda marnować to i pozwalać czitować dzieciom. Ostatnio grałem za dnia, nie było admina żadnego a gostek sobie latał na wh... także moim zdaniem warto dodać wiecej adminów dla ubezpieczenia serwa.
Kontakt:  STEAM_0:0:1727381  lub pisać tu na forum

co do wymagań, myślę że posty na forum nie mają dużego znaczenia. Liczy sie to, że jestem na serwie codziennie i wiem co jest grane, nie wykluczam tu oczywiscie forum z odwiedzania. Jeśli chcecie większą kontrolę na serwie i zadowolenie graczy polecam się, licze na pozytyw. PIONA!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że spełnia wymagania otworzyłam podanie. Zachęcam do udzielania się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie ponieważ trochę kultury w niektórych sytuacjach by mu się przydało. A tak to nie mam żadnych przeciwwskazań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kulture mozna nadrobic oczywista sprawa, pare razy nerwy poniosly, lecz je mozna ukoic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ogarnia ale kultura.... czasami az sie prosi o solidnego bana ^^  Wiecznie trzeba upominac... Jak na razie jestem na Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak, wiadomo czasem komuś nerwy puszczą i sobie przeklnie ale myślę, że ogarnie swoją kulturkę jak mu tak bardzo zależy na adminie. Poza tym ostatnio rzado kiedy są jacyś admini na serwerze a jego bardzo często widzę, w sumie kiedy bym nie weszła to jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kultura przede wszystkim! Admin ma dawać przykład! Wiadome, czasami się i świętego z równowagi wyprowadzi, ale czy od razu trzeba się dzielić tymi emocjami z innymi? Ja nie raz przeklnę ale nie wciskam klawisza od mówienia. Na razie nie wypowiem się za czy przeciw, pogram trochę na 1 obadam "pacjenta" i wtedy edytuje post z jasną odpowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z patrycją się zgodzę w stu procentach, jeśli mam dostać admina, jestem wzorem do naśladowania, tak powiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można zrobić tak, że damy określony czas i zobaczymy jak będzie się prezentowała Twoja kultura :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to fakt że adminów na #1 ostatnio brakuje a jest nas dosyć sporo ( ja czekam na nowy zasilacz i tym musze sie usprawiedliwić). ale kultura rzeczywiscie jest tutaj problemem, chyba każdy Admin dał mu przynajmniej raz kicka za słownictwo. Poczekajmy jeszcze troszke zobaczymy co będzie bo np. Dziob3k potrafił  ogarnać emocje  i teraz świeci przykładem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to tylko trzeba się zmieniać, gdy chce się zostać adminem?

kto powiedzial o zmienianiu, stanowisko te wymaga pewnych dostosowań, to żadna diametralna zmiana tylko zachowanie kultury. hee?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak :) skil,staż,wiek na plus!
ale ogarnij trochę mikro i kulturę ;p
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ogarnie kulture to tak...

Tylko ciekawe czy nie bedzie z tym problemu trollface
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadydat ma swoje plusy i minusy. Jestem Neutralny.

Jedyne co można zaproponować to okres próbny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy mnie zachowywał się milusio :D Zmieniłem zdanie o graczu i można dać szansę na admina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie słyszałam już żeby mu się coś wymsknęło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak , chociaż z nim nie rozmawiałem wydaje się miły :) Doświadczenie jakieś jest i wiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.Typek ogarnięty, wie o co chodzi, wiek na plus i kulture poprawil XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj słyszałem że mu się wymskło ale i tak tylko raz także bym mu dał admina jeśli by to odemnie miało zależeć bo ogólnie ogarnia. także na tak jestem. A jak będzie bluzgał to najwyżej mu się admina odbierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że sie poprawiło jego słownictwo chyba że stracił głos ostatnimi czasy hihi  bo rzadko go teraz słysze a wczesniej to kłapał i kłapał :x  Można mu dac szanse....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...