Skocz do zawartości
MIRAS

Logiteh i Przyjazny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wrzucam demko z mapki Rads, ponieważ nie jestem pewien do końca Przyjaznego Jak i Logiteh.

Liczę na parę wypowiedzi, nie chcę odrazu banowac gracze często widziani na serwie i nigdy nikt nie oskarżył o czitowanie (wiec bez podstawie nie chce)

 

http://speedy.sh/7zfst/przyjazny.rar

 

Również mam pytanie czy można karać graczy którzy publicznie oceniają negatywnie prace admina na serwie ? Mówię o sytuacji Gracza nHc DUCH.. pod koniec demka komentuje brak mojej reakcji na zgłoszonych cziterów.. odrazu mówię ze nikt nie raczył pisać na U@ komentują cały czas na serwie za co oczywiście ich karam.

 

PS Demko nie opisane , niestety nie działa mi komenda Viewdemo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na niedziałającą komendę viewdemo najlepszy jest steam :)

zamiast czteropaka na wieczór wbij na allegro i za 20PLN będziesz już miał klucz do 1.6 ;)

a może @batonik ma jakieś do wystawienia? ;)

jeśli chodzi o te demka to mi dalej wh nie śmiga, zresztą widać po pozycji w ranku trollface

ale jak mi się uda wbić na serwa (bo przez okres ferii po pracy mam z tym problem :/ ) to sobie na nich popatrzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam ma w planach kupic, ale chwilowo kasa pomimo niedawnej wypłaty sie skończyła :0..

 

a co powiesz hyzio co do komentowania pracy adminów przez innych graczy, chyba mamy dział Skargi na adminów.. a nie się zamądrzałe dzieci będą spuszczać an czacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... :|
komentowanie na SB?
komentowanie w czasie gdy na say? lub voice czacie?
troszkę nie rozumiem, ale żeby tu nie robić offtopa to mi wytłumacz na pw ;)

 

bo generalnie jakaś tam wolność słowa jest, nie można ludzikom zabronić swobodnego wypowiadania się dopóki nie jest to niezgodne z regulaminem, więc jak Ci psioczą w czasie gry że nie podobają się im Twoje decyzje to kieruj ich na forum, a skoro jednak nie chce im się napisać skargi na forum to ich zlewaj, bo gdybyś ich krzywdził to pewnie coś na forum by się pojawiło, a wtedy wpi**dol w dyby i do lochu ;] trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...