Skocz do zawartości
n1992

[Zamknięty] Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich około 3 tyg temu zawitałem na serwer 4fun więc wypadałoby się przedstawić. .bry

Nazywam się Kamil mieszkam w Pruszkowie(taki kurort pod Warszawą) od urodzenia, w styczniu zawitało do mnie 22 lata, ;D

Z zawodu jestem cukiernikiem a obecnie skończyłem liceum w żaku. trollface

Lubię sobie w wolnej chwili zagrać w cs'a pooglądać jakieś filmy wyjść ze znajomymi na "piwko" itd itd... .ganja

No to chyba będzie na tyle życzę miłej gry oraz mnóstwo fragów. .pirat

Mój nick na 4funie to n1  .artysta

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściema, zmień nick! minimum 3 znaki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, hyzio tu zawsze musisz być nawet z początku miły :), ale serio zmień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema siema :D To co zadajesz się z Masa?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie rozumiem kogo obchodzi kto ma jaki nick;) Przecież każdy może mieć jaki chce prawda?? I nikt nikogo nie zmusi czy ma 1 literę czy 2 czy 10 itd... Rozumiem gdybym miał nick standardowy "Player" albo "Gracz".

Na tym nicku gram od ponad 2 lat i jestem po prostu do niego przyzwyczajony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... w sumie jak grasz na 4fun to, te 3 znaki Ciebie nie dotyczą ;) ale mimo wszystko bardzo mnie to obchodzi kto ma jaki nick ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema a mafie jakaś jest u cb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... w sumie jak grasz na 4fun to, te 3 znaki Ciebie nie dotyczą ;) ale mimo wszystko bardzo mnie to obchodzi kto ma jaki nick ;)

Przepraszam za dociekliwość ale co to Ci daje?:) 

 

 

siema a mafie jakaś jest u cb

 

Mafia była jest i będzie teraz dziadkowie wychodzą co poszli siedzieć w latach 80-90 siątych ale zawsze zostają ich synowie,wnuki;) ale teraz bardziej o Ożarowie słychać niż o Pruszkowie i Wołominie raczej teraz po cichu pracują XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę durne to pytanie :) bo co mi może to dawać... z jednej strony rozpoznaję po nickach graczy, z którymi gram, z drugiej strony moje zainteresowanie wynika z tego iż nie powinieneś biegać po serwerze z nickiem, który łamie regulamin, w tym te minimum 3 znaki, ale to dotyczy bardziej pb, nie 4fun, i głównie stąd się bierze moje zainteresowanie tym, co tam ktoś sobie wklepał jako ksywkę na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę durne to pytanie :) bo co mi może to dawać... z jednej strony rozpoznaję po nickach graczy, z którymi gram, z drugiej strony moje zainteresowanie wynika z tego iż nie powinieneś biegać po serwerze z nickiem, który łamie regulamin, w tym te minimum 3 znaki, ale to dotyczy bardziej pb, nie 4fun, i głównie stąd się bierze moje zainteresowanie tym, co tam ktoś sobie wklepał jako ksywkę na serwerze ;)

No dziękuje za wytłumaczenie głupie pytanie bo głupie ale mnie np mało interesuje kto ma jaki nick jeśli ktoś zmieni nick to prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw że on miał kiedyś taki nick.

Już nie nabijam sobie postów przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki proTip ;) posty z tego działu nie są zliczane, tak samo jak w przypadku spamu w subforum offtopic .geniusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ELO!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...