Skocz do zawartości
batonik

LoL czy Dota2

Rekomendowane odpowiedzi

40403.jpg

 

Tak jak w temacie, co Waszym zdaniem jest lepsze, League of Legends czy Dota2.

Swoje wyboru uzasadniajcie pełnymi zdaniami.

 

Mnie bardziej do gustu przypadł LoL, ze względu na łatwiejszą rozgrywkę w porównaniu do Doty. Dota jest troszkę bardziej skomplikowana i wolniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Dotę nie grałem gdyż nie miałem okazji(czas to zmienić).
Ale mogę stwierdzić że lol jest wciągającą i przyjemną grą :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę DOTA2 grałem bardzo mało, ale jednak w ogóle mnie nie zainteresowała/zaciekawiła, tam jest tak szaro, buro...

Czy jest rzeczywiście bardziej skomplikowana od LOL'a, trudno powiedzieć bo na początku w obu przypadkach jest trudno się połapać :P Dopiero z czasem gdy poznamy grę trochę bardziej, nabieramy pewnych nawyków, uczymy się czytać grę, oraz poznajemy tajniki sytuacyjnego "budowania się" w zależności od tego jak potoczy się rozgrywka, a nie tak jak podpowiada nam gra, lub jakaś strona www z super mega OP build'em na każdą okazję. Dodatkowo przy początkach grania w taką grę jak DOTA, czy LOL fajnie jest mieć jakichś znajomych, którzy nam pomogą przebrnąć przez pierwsze level'e, co na pewno da nam dużo większą przyjemność z gry, niż gra samemu od razu po przejściu samouczka :P

I nie skreślałbym DOTA2, bo może gdybym miał więcej czasu i chęci na większe zapoznanie się z tą grą to miałbym trudniejszy wybór, ale na chwilę obecną dla mnie w tym pojedynku wygrywa LOL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

League Of Legends FOREVER !!!!
 

bo warto grać w tą gre dobrze się gra ale czasami bo tak to dzieci grają i nie ma co zrobić z tym :/
a tak to ja gram w lola bo mi się podoba gram od s2 więc mam co robić :) już w tym lolu

ps: masz PATRYCJA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest DOTA 2, ponieważ bardziej mi przypomina Warcraft'a III, jeżeli mowa o tej grze to można od razu dodać, że chodzi mi na myśl World of Warcraft, czyli MMO, której jestem fanem :) Podoba mi się grafika i co najlepsze bohater i swoje jednostki. Owszem ma swoje plusy i minusy jak to w grach np. że to gra jest MOBA, za którą nie przepadam ale gra powinna sprawiać przyjemność i tyle w tym temacie :)
Co do League of Legends nie przepadam z takimi grami, nie potrafię tego wyjaśnić :D Może dlatego, że nie lubię takich typu strategi, choć uwielbiam Krzyżowca czy Herosa .zawstydzony Tak czy inaczej to jest tylko moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w DOTĘ, ale LoL na pierwszy rzut oka graficznie lepiej się prezentuje. Oglądałem parę stream'ów z doty i niczym mnie nie zaciekawił.

 

Druga sprawa - LoL i jego support. Turniej za turniejem, dbają o graczy jak w żadnej innej grze. Pomagają błyskawicznie - nie ma się co rozpisywać, kto miał kontakt ten wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borys zagraj jeden sezon to zobaczysz jak dbają o graczy jedną aplikacje już mówią ze zaraz dodadza a to trwa już  1,5 roku  -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem stanowczo za LoLem z racji grywalności oraz ładnej kolorowej grafiki. Dota tego nie ma. Fajna sprawa, że "nie trzeba" płacić za granie no ale oczywiście taka możliwość jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej (oczywiście tylko z tych dwóch gier) przypadł do gustu "LoL", bardziej przystępny dla początkujących. DoTA też ma swoje plusy, większy nacisk kładzie się na umiejętności gracza (np. postać z 14 umiejętnościami). W "LoLu" o wiele łatwiej rozpocząć i pozostać przy tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...