Skocz do zawartości
Makarov

problemy z AMXX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sprawa dotyczy kwestii banowania mianowicie nei ma opcji aby dac na godzien dzień tylko każdy ban rowna sie perm.prosze o naprawe amxa bo jak nei bedzie tej opcji to wybanujemy wszystkich i nikt nei bedzi emogl wejsc ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ze Kickowac już nie idzie z powodem(i zawsze trza tłumaczyć jak wejdą ponownie za co dostali ) , ale ze i banowanie się psuje to troszkę niedobrze :(.. a co ogólnie się zmieniło ze nie ma starych opcji ? batonik zmieniałeś coś ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie rowniez jest ten blad, tylko, ze od poczatku go mam, ale Hyzio dal mi fajna komende, z ktora przezyjesz do czasu naprawy ;D

 

amx_ban <time in mins> <steamID or nickname or #authid or IP>

czyli

amx_ban 5 ip "nie wyzywaj!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie "błąd" - siadł Wam na serwerze amxbans. Jak naprawią wszystko wróci do normy (bany, kickowanie) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borys, tylko ja takie cos mialem od poczatku mojego adminowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze masz adma od kiedy bans leży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz z koleji calkowicie amx nie działa oraz fakt że admina nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest spowodowane wylaczeniem sie wszystkich serverow, siadl amx bans, nie dzialaja vipy, a co za tym idzie i admini. Cierpliwosci, jutro nasze szefostwo sie tym zajmie i bedzie smigalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze do tego banowanie przez amxx Osobe próbowałem i nie mogłem bo pisze ze osoba ma juz bana i nic nie można z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory za 2 post pod swoim ale kiedy bedzie naprawiony cały amxx admina na pb bo czasem to juz nie można wytrzymac z  ludźmi których banuje po 5 -6 razy dziennie daje na tydzien a na zajutrz widze jak ta osoba gra chce dać znowu bana a tu mi wyskakuje ze osoba jest juz zbanowana a pociska normalnie na cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie przeskoczysz tego.. jakieś błędy zawsze były i będą.. zgłaszaj takich do Kazanka, Hyzia, Borysa lub Batona (lecz polecam Kazanka najszybciej reaguje trollface) .. będą walić bany z poziomu strony, a ty delikwentów wywalaj..aż im się znudzi wchodzenie i do czasu az Nasi szefowie go nie zbanują :P

 

PS.. Jaki kod jest do twojego kolorku Kazanku ? bo się nimi bawisz i ciężko odszukać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...