Skocz do zawartości
cannabiss96

Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich myszkowiczów.
Zapraszam was również na serwery innej gry innej tematyki. Mianowicie jest to symulator w którym możemy poprowadzić nie stety nie oryginalne samochody. Jednak można w internecie znaleźć liczne mody podmieniające te z gry na te ralne/prawdziwe z życia dziennego.

Najgorsze jest chyba to że każdego odstrasza nabycie licencji S2 która kosztuje ponad 100 zł - ja się przekonałem już dawno i mnie nie zawiodło.

są dostępne 3 licencje które umożliwiaja grę na serwerach dedykowanych jak i tych które sobie sami stworzycie (odpowiednik HLDS)

3 Licencje:

Demo: pozwala każdemu pobrać oficjalną wersję gry i pościgać się na serwerach z 12 graczami.

S1: po zakupieniu tej licencji dostajemy połowę zestawienia samochodów i tras, graczy na serwerze może być znacznie wiecej, nawet do 41.

S2: jest to pełna wersja zawierająca wszystkie trasy oraz wszystkie dostępne pojazdy.

Ponaddo istnieje tor o nazwie Autocross gdzie możemy porozstawiać gdzie chcemy pachołki,bariery,siano,linie aby ustawić swoją trasę.

Prowadzenie ma przypominać jak najbardziej te realistyczne więc proszę tego nie mylić z typowym NEEDFORSPEEDem.

Sterowanie początkowo ma ułatwiąć dostęp do prowadzenia pojazdu myszką, jednak najlepsi korzystają z kierownic (Sam korzystam z Logitecha G25)

Oto jak to wygląda zapraszam do poniższych filmów z moim udziałem.

 

1.Pierwszy film jest mojego autorstwa, który z nich to ja powinniście się domyślić po avatarze.

https://www.youtube.com/watch?v=Jx4SQk_GElc

2. Film jest już wykonany przez jednych z najlepszych pokazujący jak można się dobrzę bawić w więcej niż 1 osobę! Ja znajduje się tam dosłownie pare sekund :]


Jeśli znajdą się osoby które chciałyby spróbować zaczynając od licencji demo albo odrazu przejść do zakupienia proszę pisać w postach, postaram się pomóc jak tylko mogę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku jedyne co widać to parę ujęć z jazdy bokiem i nic więcej. Jeżeli miałbym wydawać kasę na pełną licencję tylko na podstawie tego co wrzuciłeś to bym się tylko szeroko uśmiechnął i tyle by z tego było : ) 

 

Zdecydowanie bym wolał namówić kogoś do rfactora, bo kosztuje max 30zł i od razu masz dostęp do wszystkiego, oczywiście pomijając ogromną ilość modów i tras, przy którym lfs wypada blado, i z realizmem jest moim zdaniem lepiej : ) . Pomijając fakt że i tak na piracie można sobie smigać po necie do woli, a oryginału z tego co kojarzę wymagają niektóre ligi ; ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem fajna gra, kiedyś grałem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmiku jedyne co widać to parę ujęć z jazdy bokiem i nic więcej. Jeżeli miałbym wydawać kasę na pełną licencję tylko na podstawie tego co wrzuciłeś to bym się tylko szeroko uśmiechnął i tyle by z tego było : ) 

 

Zdecydowanie bym wolał namówić kogoś do rfactora, bo kosztuje max 30zł i od razu masz dostęp do wszystkiego, oczywiście pomijając ogromną ilość modów i tras, przy którym lfs wypada blado, i z realizmem jest moim zdaniem lepiej : ) . Pomijając fakt że i tak na piracie można sobie smigać po necie do woli, a oryginału z tego co kojarzę wymagają niektóre ligi ; ) 

masz rację, jak chcesz mogę nagrać jak wygląda onboard u mnie.. ale szczerze masz jak największą rację, onboarda za pleców znajdziesz mnóstwo na yt. a społeczność LFS upada...

jednakże w rfaktorze denerwuje mnie system zmieniania samochodów, musisz wyjść z serwera by zmienić/skonfigurować auto i dopiero powrócić na serwer. Jeszcze dochodzi mi to że w kokpicie danego sam. kąt obrotu kierownicy to 90stopni .pirat a w LFS jest to bardziej realistyczno co bardziej przekłada się na odczucie. Bardziej chodziło mi oto by tutejsi gracze, w zamian za to że się nudzą i nie graja w cs mogli by pograć w licencje demo i trochę po-rywalizować. Ewentualnie można spróbować z rfactorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...