Skocz do zawartości
s0ft

[Zamknięty] s0ft

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Mam na imię Dominik mieszkam na Dolnym śląsku. Od razu mówię iż jestem dyzortografikiem i popełniam różne błędy. Dlatego proszę was o wyrozumiałość. Ogólnie to gram na serwerze PaintBall, Ehhh część osób na serwerze twierdzi że jestem odpalony i wgl że mam wh ale to nie prawda możecie mnie sprawdzać ile chcecie i tak nic na mnie nie będziecie mieli gdyż nie jestem odpalony. Interesuje się dziewczynami jak każdy normalny chłopak poza tym jeżdżę na Crossie no i bardzo lubię grać w siatkówkę. Gram w klubie Górnik Wałbrzych Na prawym ataku no i czasami jako rozgrywający. Jeżeli chodzi o gry w które gram jest to oczywiście CS 1.6 jak i BF3/4 FIfa14 no i inne róże gryyy. Bardzo lubię grać w klasyki takie jak Cal Of Duty 2 albo NFS Underground i inne różne ciekawe gry. Mam nadzieję że mnie miło przyjmiecie. ;) Pozdrowienia dla wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Dla mnie też odpalasz i specjalnie sciągnąłem hltv z mapki jednej i bardzo ciękawie grasz :) Mistrzowie świata mogliby się od Ciebie wiele nauczyć ;p nikt tak wspaniale nie cofa się przed modlelem nikt takiego wyczucia nie ma jak Ty ! Weź bedę Ci mówił Mistrzu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy - w końcu choć troszkę bardziej rozwinięte przywitanie się :).. niestety nie będę miał już okazji pograć z tb na Pb i ocenić czy jesteś czysty czy nie.. ale nie oznacza to @@tec ze musisz w ten sposób komentować to w takich tematach, wyjasniajcie sobie na pw takie sprawy albo jak masz coś na gracza to dawaj nagrania do BL :)

 

Tak wiec jak każdemu zresztą życzę Ci wielu udanych i mile spędzonych godzin na naszym serwerze. 

 

PS. widzę kolejny zapaleniec Fify 14..nasz zieloniutki Krzysiek będzie miał kolejnego gracza na turnieje..o ile kiedyś jakiegoś zorganizuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D Jak dla mnie czysty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko , mam nadzieje że będzie się miło grało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejoooo ;) ! 

 

Życzę miło spędzonego czasu na forum jak i w grze ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie przywitanie to ja rozumiem :D witam serdecznie i życzę dużo botów oraz miło spędzonego czasu z dziećmi :D

Mam nadzieje, ze przez fife interesujesz się też nogą i bd kolejna osoba, z którą bd można na ten temat porozmawiać :)

A co do gier to mamy podobny gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ! Dla mnie też odpalasz i specjalnie sciągnąłem hltv z mapki jednej i bardzo ciękawie grasz :) Mistrzowie świata mogliby się od Ciebie wiele nauczyć ;p nikt tak wspaniale nie cofa się przed modlelem nikt takiego wyczucia nie ma jak Ty ! Weź bedę Ci mówił Mistrzu !!

 

Ale tak na Chłopski rozum pomyśl chyba że jesteś kobietą ( przez neta nigdy nie wiadomo) po cholerę miał bym się rejestrować na forum i się przedstawiać ???? a Po drugie ja miałbym lecieć na WH to robił bym to na serwerze niższej rangi -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema...

Po co nam gadasz o tym że lubisz grać w te klasyczne gry jak nfs

To jest forum cs'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...