Skocz do zawartości
Dr.DR3

Jak to jest, z bluzganiem?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jeden regulamin dla wszystkich serwerów odnośnie bluzgów, czy serwer CS Go jest jakiś wyjątkowy pod tym względem? Ręce opadają, tam się klnie na prawo i lewo. Apeluje aby jasno napisać regulamin dla tego serwera lub po prostu dołączyć klauzule w sprawie przeklinania 22-6. Dzisiaj typek ładnie mnie zdenerwował, grało parę dzieciaków (10-11 lat), zapytałem się go czy mógł by nie bluzgać, ten mi na to, że jak mi to przeszkadza to mogę go zmutować... Serwer jest już na tyle sławetny że zawsze jest full, więc apeluję aby zacząć robić tam porządek bo później będzie jeszcze gorzej, a dobrze nie jest. Jakoś ludzie z ffa mogli się do tego przyzwyczaić więc z GO nie powinno być tego problemu. A jak parę banów się posypie i wyłapie delikwent z 2 razy po godzinie to może następnym razem w język się ugryzie.Powinien co 10 min wyskakiwać komunikat zakaz przeklinania 22-6. Nie wiem co o tym myślicie ale dla mnie to woła o pomstę do nieba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rano wiadome, że nie będzie full ale popołudniu czy wieczorem w większości jest zapełniony, zrobicie jak chcecie.Ale nawiążmy do tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ffa też sypią ostro kurwami ale staram się przymykać oko bo serwer by opustoszał :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś prawdy tym jest - czy:

- zabraniamy totalnie,

- zabraniamy nagminnego przeklinania

- zabraniamy obrażania się, ale przeklinać można

 

Potem wychodzą nie jasne sytuacje, "niesłuszne" bany itd. itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to oka nie przymykam i ludzi jest pełno,(ostrzeżenia-->kicki-->bany) taka kolejność i wszyscy są happy;]

Co do servera GO to jeszcze na nim nie grałem, bo jakoś o nim zapomniałem;] Ale się zobaczy co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1.6 gracze raczej młodsi, na CS:GO mało dzieciaków, więc na przeklinanie bardziej można by przymykać oko, ale jest regulamin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CS;GO staram sie trzymac kulture, przeklnac mozna ale wiadomo jak ktos cos za duzo to sie go upomina, a jak ktos dalej to banik ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...