Skocz do zawartości
dead

Czy ktoś wie gdzie można promować swoją muzykę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Czy ktoś wie gdzie można promować swoją muzykę z gatunku Trap/EDM/Bigroom House/Electro House/Dutch House?

Tworzę sobie od czasu do czasu nutki i chciałbym żeby usłyszał o nich świat. :D

Jeśli chcecie to mogę wrzucić kilka próbek.

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jako ze chwilowo FB jest najlepszym źródłem informacji ( najwięcej osób online) to polecam stworzyc FP jak nie masz oraz poszukac jakis Grup.."Klubowa muza"itp.. sa to fp które współpracują z wieloma stacjami w necie.. wiec co za tym idzie wiele rozgłosu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jako ze chwilowo FB jest najlepszym źródłem informacji ( najwięcej osób online) to polecam stworzyc FP jak nie masz oraz poszukac jakis Grup.."Klubowa muza"itp.. sa to fp które współpracują z wieloma stacjami w necie.. wiec co za tym idzie wiele rozgłosu. 

Próbowałem tak wypromować swój remix, zrobiłem FP - zero polubień od "obcych".

Pisałem do adminów fanpage takiego właśnie typu jak napisałeś i nawet nie odpowiedzieli.

Są jakieś strony gdzie można wysłać swoją próbkę?

Coś typu steprecords.pl - jest tam możliwość wysłania dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vimeo, youtube, 4clubbers.com.pl, djoles.pl. Wiecej nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest polski serwis only4music.com. Mają tam portal społecznościowy Muzykosfera gdzie można się dzielić i odkrywać muzykę, tworzyć wydarzenia, grupy tematyczne i szukać znajomych o podobnym guście muzycznym. Można też założyć konto jako wykonawca, dodawać swoje utwory oraz filmy i dodać aplikację SoundCloud. Dodatkowo mają tam bazę danych artystów, płyt, filmów, książek i magazynów. Tradycyjnie są też artykuły i newsy. Fajna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promuj-Sie.pl

Nie ma za co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...