Skocz do zawartości
Werka

[Zamknięty] Werka ;-;

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim :D

Więc jestem Werka, mam 16 lat, tak tak gimbus, no ale to nie ja decydowałam kiedy mam się urodzić ;_;

W CSa gram właściwie od niedawna, wszystko przez kolegów. Kiedyś grywałam w róóżne gry, w LOLa, w WOTa, w NFSa, takie tam syfy przeglądarkowe, a nawet w Minecrafta D:

Noo, jestem tak ODROBINĘ nieśmiała, ale to nie znaczy że beznadziejna. :D

Lubię wszystko co jest dziwne, sama jestem jednym wielkim dziwadłem, ale nieważne xdd

Raczej nie umiem być poważna. xdd

Chciałam kiedyś bardzo być weterynarzem, potem o tym zapomniałam, a teraz sobie przypomniałam i wybieram się do technikum weterynaryjnego.

Hmm, moje zainteresowania... na pierwszym miejscu muzyka. Muzyka mnie napędza, nakręca, prowadzi i wgl xdd Słucham raczej rocka, metalu, taakie klimaty, ale to nie znaczy że TYLKO tego.

Noo i interesuję się też trochę sportem, głównie siatkówką, trochę piłką nożną, gram w "szkolnym klubie", choć to do klubu raczej nie jest podobne xD

Iiiii nie wiem.

Gram na gitarze elektrycznej, chcę grać na perkusji, rysuję, nie śpiewam i nie tańczę bo nie umiem.

Jestem raczej tolerancyjna xdd Toleruję wszystko poza Rosją i brodatymi kobietami ^^

Nie wiem, czy ktoś to przeczyta, bo jak zwykle pierdzielnęłam poemat, ale truudno. xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo, Siema, Elo, zapraszam na PB ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj :)  Pamiętaj ze Gimbus to stan umysłu..nie zależy to tylko w jakiej szkole jesteś.. wiec sama decyduj :P

 

Życzę miłego spędzenia czasu na naszych serwerach :)

 

Ps.. i troszkę sb napisałaś..ale Hyzia nie pobiłaś jeszcze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam. :)

 

Ps. Co do brodatych kobiet, to "ona" nie była kobietą tylko niby mężczyzną stylizowaną na kobietę... ale to nie zmienia faktu, że go nie lubię :D Ogólnie jeżeli chodzi nawet o samą piosenkę to moim zdaniem również nie zachwycała. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo to tylko transwestyta xd Pierwsza myśl jak to zobaczyłam - JEZUS. :o Ale gdyby nie ta broda, mógłby wyglądać jak Kim Kardashian, tyle że w płaskiej wersji.xdd

Mi się ten jego występ nawet podobał, tylko tak trochę jęczał jakby chciał a nie mógł ;-;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha Werka no hejka zapraszamy na 4fun :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Zapraszam Cię Na PB :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Werka :D Fajnie ,że jesteś na forum,bo widziałam Cię na #2 jakiś czas już :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Werka :) Nowa dziewczyna na serwerze jak fajnie. Kiedy randka? Tylko jakby cię Leader zaczepiał mów że jesteś zajęta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Werka :D Fajnie ,że jesteś na forum,bo widziałam Cię na #2 jakiś czas już :D

Noo bo ja debil dopiero wczoraj wpadłam na to żeby wbić tu na forum xD

Cześć Werka :) Nowa dziewczyna na serwerze jak fajnie. Kiedy randka? Tylko jakby cię Leader zaczepiał mów że jesteś zajęta :P

A no witam witam. :D

Haha nie kojarzę Leadera, ale dzięki za radę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...