Skocz do zawartości
Makarov

[Zamknięty] Makarov

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm wlaśnei zdałem sobie sprawe że ja nawet nei przedstawiłęm sie,więc już naprawiam swój błąd.

 

A więc jestem Marcin(gnębiciel botów) mam 24 lata i pochodze z Poznania.Na codzień pracuję na AWF na jakże ważnym stanowisku czyli prezes burdelu czyt pracownik ochrony oraz obstawa imprez masowych.Zawsze od małego interesowałem się komputerami nowinkami informatycznymi lecz nie dane było mi ukończyć żadnej szkoły w tym że kierunku.Kto wie może jeszcze się wezme za szkołe w tym kierunku;pożyjemy zobaczymy.no i moim drugim zainteresowaniem jest degustacja trunków alkoholowych w wolnym czasie haha.Chyba wszystko napisałem o sobie co najważniejsze ;) 

 

 

Pozdrawiam Makarov aka Dręczyciel botów na #2 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) Witaj mój imienniku ;D  Marcin-y to dobre chłopaki! .archeolog .artysta .lans cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj pelnoprawny ja to wiem xD ze Marciny sa zacne xD w sumie do teraz nie dowierzam ze tyle czasu juz jestem a nei przedstawiałem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze pamietam to sie przedstawiales ;D ale witaj ponownie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No siema botku też mi się wydaję że się przedstawiałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No my się znamy, ale sieeeeeema! ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jeszcze nie widziałem Cie na serwerze ale mam nadzieje ze nie będą z Tobą większe problemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha Postaram sie Fast haha pierwsze co wejde i dostaniesz Kamehameha ode mnie hahaha xD <beer trinken>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...