Skocz do zawartości
Marcus Garvey

[Zamknięty] Marcus Garvey wita Was

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko o sobie:

Mam na imię Kacper.  Liczę sobie 16 wiosen. Jestem dosyć wysokim, raczej szczupłym chłopcem o szarych oczach. Chodzę do drugiej klasy gimnazjum, z nauką idzie mi przeciętnie, ale niestety jak każdemu trafi się jednynka .Mieszkam Chojnicach, które jest położone na Pomorzu. Może ktoś zna? Interesuję się różnymi sportami. Sam gram codziennie około 2-3h w piłkę nożną, codzienne robię wypady na orlik zagrać z kolegami oraz lubię biegać. Często jeżdzę na zawody i odnoszę sukcesy. Można, a nawet powinno się powiedzieć, że jest to całe moje życie i bez piłki nie wyobrażam sobie swojego życia. Kibicuję drużynie Chojniczanka Chojnice. Jednak to nie wszystko. Jakiej słucham muzyki? Szczerze różnej, ale najczęściej Dubstep,Nightcore czasem rap oraz hip hop.  Jeśli chodzi o mój charakter to... Staram się być miły dla wszystkich - choć nie zawsze mi to wychodzi, ale ważne, że się staram i się nawet udaje bardzo dobrze. Jestem także tolerancyjny, zabawny, rozrywkowy, otwarty dla wszystkich.... Nie lubię kłamstwa i dwulicowości.To chyba na tyle o mnie. Chcecie więcej, piszcie... 

 

 

Czekam na hejty! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w naszych progach :) Mamy nadzieje ze się uzależnisz nami (jak to większość osób tutaj XD)

Jak każdemu życzę miłej i przyjemnej gry na naszych serwerach ( nawet nie napisałeś na jakim serwerze grasz :P) oraz życzymy wielu sukcesów w sporcie (bo widać twoja pasja )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcus Garvey,Kojarze cie z 2 z Pb spoko cie z toba gra oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...