Skocz do zawartości
l-LukaS-l

[Zamknięty] Cześć

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Na Imię Marcin Mam 18 lat Mieszkam w Lublinie interesuję się:Piłką nożną,Ręczną,Siatkówką,Hip-Hop[em],Regee i jak przesłucham Hip-Hop i Regee to słucham czasami Disco Polo np:Ruda tańczy dla mnie,Motoryzacja,Budowlanka.

Jestem Studentem i Pracuję Jako Budowlaniec zbytnio nie mam czasu na grę w CeSa ale czasami pogram w CeSa i jak narazie gram tylko w Cs,kiedyś grałem minecreft ale to nudna gra jak dla mnie no i czasami gram w Call of Duty.

Nie chcę Pisać ilę gram w CeSa 1.6 no ale napisze 8 lat gram w CeSa jak miałem 10 lat to zaczołem grać w CeSa ale bardzo lamiłem strach powiedzieć i pomyśleci Miałem już własną Sieć byłem Head Admin,Miałem 4 Serwery i tak samo ts3 miałem serwery takie jak FFA,PB,DD2+BF2,JB no i Ts3  1. serwer miał 21 slotów a pódziniej zrobiłem,Pb czyli 2.Serwer miał 26 slotów,3.Serwer miał również 26 slotów,4.Serwer miał 32 sloty kazdy grał na tej Sieć,Sieć moja wytrzymała 5 lat nawet długo Amx:Znam ponad 7,8/10 Amx napewno też dużo rzeczy zapomniałem no ale cóż jak cie pali i pije to cie dziwie głowa nie pracuje głowa ma Relaks :D.

A i Jeszcze Zapomniałem o  Ts3 czyli 5.Serwer miał 50 slotów Dobre były Serwery ale ta Sieć Buchneła nie chcę pisać hamsko ale napisze"Jebneła" Sory za bluzganie :D.

 

 

Jak coś Będę Grał na PB i może czasami będę wchodził na 4fun ale to wszystko w swojm czasie :D.

Nick jak W Profilu mojm l-LukaS-l Pozdrawiam Panie i Panowie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, widzę że w humorze byłeś gdy to pisałeś :D

Może zobaczymy się na PB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo jeny ile błędów  :/ no ale heejo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć CeSie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko ;) Zdecyduj się czy chcesz pisać z polskimi znakami czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...