Skocz do zawartości
13Dzielnica

Pytanko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie małe pytanie, otóż ile razy musza mnie kickować na turniejach, żębym dostał bana na tydzien?, i po jakim czasie to mija, ze jak mnie znowu kickną to wtedy nie dostane bana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za kicka nie dostaniesz bana. ban ja za wyjscie z meczu samemu, jak ci pradu braknie itd. bany sa 30min, 2h, 24h, 2 dni, 7 dni ! bany sie zeruja po jakims czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seller za kicki tez są bany, sam raz dostałem za to ze mnie wyrzucili za dużo razy i raz dostałem za to ze wyrzuciłem za dużo osób. Jeśli dostaniesz takiego bana to czekasz 7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego nie wiedzialem :O ale reszta sie zgadza ;p dzieki za info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seller za kicki tez są bany, sam raz dostałem za to ze mnie wyrzucili za dużo razy i raz dostałem za to ze wyrzuciłem za dużo osób. Jeśli dostaniesz takiego bana to czekasz 7 dni.

Jakos nigdy sie z tym nie spotkałem a praktycznie w kazdym meczu kogos kickuje jesli chodzi o MM i szczerze to twojego postu nie rozumiem, kiedys gdy zaczynałem gre tez mnie kickowali i nigdy bana nie dostałem wiec co ty za głupoty tu piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie głupoty ale prawdę nie wiem czy to znieśli czy tez nie ale kiedyś dostałem bana na 7 dni powód "Zostałeś wyrzucony z sesji zbyt dużo razy czy coś takiego" drugi raz miałem znowu coś takiego ze kickowaliśmy ludzi i było :zbyt wiele kompanów zostało wyrzuconych z meczu czy coś takiego w tedy jeszcze było to napisane po angielsku " teraz już dokładnie nie pamiętam. Nawet kilku znajomych dziwiło się co to za ban:D

 

A co do resetu banu to jest z tym tak ze np jeśli dostałeś bana na 7 dni to po tygodnie on się zmniejsza czyli zostaje ci 7dni które byś dostał jeśli byś wyszedł z meczu i po następnym tygodniu zostaje już zmniejszony ten ban i tak dalej i tak dalej (24/12 / 2 / 30 )

 

 

PS: Nie wiem ile osób wyrzuciłem ani tez ilu mnie wyrzuciło ale na 100% dostałem takie bany

:) A jak nadal nie wierzysz to łap to : 

http://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/864971765731831693/?l=polish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam dostałem bana na 30min za wyrzucenie mnie :P także@@InZ4GI0 ma rację :P

PS: Nie wiem ile osób wyrzuciłem ani tez ilu mnie wyrzuciło ale na 100% dostałem takie bany

:) A jak nadal nie wierzysz to łap to : 

http://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/864971765731831693/?l=polish

To teraz daj tłumaczenie :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah :) Jeśli dostałeś bana to już nie muszę :D

 

PS: My english is no very well

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzicie przez ten post wiele osób dowiedziało się cos wiecej o CS:GO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...