Skocz do zawartości
krzysssi3k

Slumdog. Milioner z ulicy.

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Slumdog. Milioner z ulicy.

Reżyser/Autor/Wykonawca:* Danny Boyle , Loveleen Tandan

Gatunek: Kryminał, Melodramat

Opis: Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji "Milionerów". Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą się dowiedzieć jak chłopak może wiedzieć tak dużo. Jamal opowiada prawdziwą historię dzieciństwa, przemocy i miłości swojego życia. To ulica była jego szkołą. Szkołą przetrwania...

recenzje: Film genialny. Na filmweb.pl ( http://www.filmweb.pl/f468296/Slumdog+M ... ulicy,2008 ) został oceniony na 8,58pkta/10. Zrobił na mnie ogromne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobał, ale nie aż tak, żeby oskara dostać. Benjamin lepszy moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez podobal, ale "Ciekawy przypadek..." wg mnie lepszy jezeli chodzi o Oscara, tak samo jak future mysle, moze to dlatego ze jedna klasa od 6 lat? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba te filmy byly swietne a gdybanie czy zaluzenie dostaly oscara to zostawicie krytykom xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film wg. mnie zupełnie pokazany jak żyją biedni ludzie i Ci którzy nie mają szans coś wygrać w biznesie , wygrywają :)

4/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...